Problemele cu care se confrunta tinerii in ziua de azi!

kristinca

New Member
buna! va invit la o discutie... si anume pe marginea problemelor ce le au tinerii nostri... care ati vrea sa fie discutate in cadrul unei emisiuni si in mod normal sa fie propuse si cateva solutii... :)
 
Kristinika, bine, ne inviti la discutie... dar da si o tema mai precisa... Problema tinerilor e foarte generala. Daca deschizi o tema probabil ai si o idee mai specifica... de ce nu ne-o zici?
 
nu as vrea sa pun accentul doar pe o problema, tocmai asta imi doresc sa aflu de la voi, care sunt probleme tinerilor din punctul vostru de vedere... e ceva de genul unui mic sondaj de opinie care o sa imi fie mie de folos....
 
Hmm... si eu care aveam impresia ca forumul e un loc in care o discutie ar trebui sa fie utila unui public mai larg...
Bun... vom astepta sa inceapa cineva...
 
Vad ca in afara de comunisti, tinerii nu au nicio problema... Ce sa insemne asta? Ca o duc bine ori sunt nepasatori? Inseamna ca numai eu am probleme: ca bursa e de tot kkt-ul, o cheltui intr-o seara (multumesc statului roman), ca nu pot sa-mi gasesc un serviciu ca lumea fara sa mi se imputeze ca n-am sufucienta experienta si nu-s cetatean roman, ca nu am mai vazut vreo femeie in patul meu de 4 saptamani... Eh...ciao!!!
 
Basarabinho;208987 said:
ca nu am mai vazut vreo femeie in patul meu de 4 saptamani... Eh...ciao!!!

Asta da, problema :)))

Eu am problema mare mare ca cad pietele financiare si nu doresc bancile investitionale sa angajeze masiv. Please faceti ceva sa creasca pietele astea :)
 
Umbreon;209069 said:
Eu am problema mare mare ca cad pietele financiare si nu doresc bancile investitionale sa angajeze masiv. Please faceti ceva sa creasca pietele astea :)

:D fuck cat de dulce!
 
Back
Top