Propunere (in)decenta

[LegioN]

New Member
asa... am si eu un proposal la voi ... nu va promit sume enorme...asa, sa va ajiung de tigari/ bere si sa luati la fata un prezervativ :)
Si va trebu:
1. sa aveti un site, cit de cit pe care sa fie traffic
2. cont la webmoney.ru

Mai departe: va inregistrati pe link`ul de mai jos (ca referalii mei ...asta-i samo soboi..)
http://www.eserver.ru/partner.php?id=5109
Dupa care luati de la ei si va puneti pe site un link asemanator (o sa cititi si o sa va razberiti acolo...)
Carei pontu? : Pentru fiecare click unic (Uniq Ip) pe linku situat pe pajina voastra primiti $0.02.
Si am eu cu asta ? : Eu va fac click`urile ....deamu o sa depinda de site cite click`uri o sa fie pe zi ...50..100...1000... ca daca o sa shie pre` multe va dati sama ca contu se anuleaza tare usor.
Iaca asta-i tat si am vrut sa va zic....
Doritorii sa participe la asta sa ini scrie pe mail: loter@softhome.net ... si in mail sa ini daie datele concrete + nr. lor de referal - ca sa vad ca nu ma n@ibeste shineva ....
That`s all ...
 
o alta idee (in)decenta:

am vazut asa zamutci: ai adresa ta pe care tre sa trimiti alti ciuvashi - adresa de mai sus adica...

inregistrezi un free subdomain undeva (cjb.net de exemplu) - sa zishem freewarez.cjb.net cu keywords si descrpition frumos in indexul care face forward si incerci sa scoti pagina public - si atunci apare pe search enginuri si lumea clickuiasca ca sa gaseasca software ilegal svolacii...

shi deci shi tu faci oleaca de bani si ei se dubesc si nu mai cauta soft ilegal - cistiga si legea si tu :)
 
Da eu iaka nu am inteles... daca voi apasa numai eu pe link-ul cela care imi da bani 0.02$ voi primi acesti bani sau eu pot sa apasa numai o data?
 
primeste bani in primul rind proprietarul siteului. adica daca tu iti faci un cont a tau si cineva vine si apasa pe link atunci tu primesti banii si nu persoana respectiva...

shi se numara numai clickurile de pe ip unic, adica chiar daca tu apesi de 5000 de ori el tot te numara numai odata si in plus mai exista tot felu de metode de securitate care socotesc tat si nu te lasa sa copii, la un moment pur si simplu te poate deconecta de la reteaua lor...
 
dune said:
primeste bani in primul rind proprietarul siteului. adica daca tu iti faci un cont a tau si cineva vine si apasa pe link atunci tu primesti banii si nu persoana respectiva...

shi se numara numai clickurile de pe ip unic, adica chiar daca tu apesi de 5000 de ori el tot te numara numai odata si in plus mai exista tot felu de metode de securitate care socotesc tat si nu te lasa sa copii, la un moment pur si simplu te poate deconecta de la reteaua lor...

mda... tat si ii scris mai sus ii drept...
da nu va ginditi voi la asta ... voi puneti linku mai repede, cap amus bag piula si ma fac singur referal de pe vo 10 site-uri la mini...
Eu pe zi pot sa asigur pina la 100.000 de click-uri unice..... da v-am zis ca mai mult de atitea click`uri incit sa aveti 20$ pe luna nu jisati.... :)
 
bai vasilika ... acolo in partea stinga, cu litere mari negre pe fon galben scrie : ZARABOTAEM VMESTE !!!! ... si "partniorskaia programa" .. ie si citeste...
 
Eaca ma uit eu la voi si nu pot sa-mi dau seama de un lucru, oare cind o sa BEL!TS! voi okii, voi cear kredeti a o sa primiti ceva ? o sa primiti o p...la mare ....
 
Ehh ...iulik, iulik ;) ... in mine ai putea sa ai incredere ? :) ..daca zic ca platesc ..zna4it platesc ..

Iaca si zishi lumea

== ! , , , : , , !
- !

== ! , , , : , , !
- !

==Originally posted by Ultras
. !

===Originally posted by Auterius
, ! - ! !
--------------------------------------------------------------------------------

! 66 , - 1.4 . , . !
 
bai ...nish nu stiu si sa-ti zic ... fiecare cu parerea lui ...
shel putin ...daca ai observat ..si mai intreaba si de lume .. si poate ti-or spun ca eu de-a poola nu graesc :lol: ..daca am zis ...zna4it ii drept
 
Wuai patani voi aratati macar un mujik care o facut capika cu asha zamutci shi pe urma vom mai vorbi.

Da chestii de astea pot face dofiga.
Pun o bere la un autor, shi imi scrie o carte cu asha multumiri, una mai frumoasa ca alta.
== ! , , , : , , !
- !

== ! , , , : , , !
- !

==Originally posted by Ultras
. !


[LegioN] eshti baiet mare de acum, tre sa intelegi :D
 
Bani

2c/clic? E un pret mic sa fim seriosi LegioN, stiu situri care ofera 5c/clic si chiar platesc nu sunt tzepe(nu e vorba aici de al meu), chestia cu 100.000 clicuri unice pe zi nu stiu cum reusesti, dar cauta situri care platesc mai bine.
Vezi ca ti-am trimis si un email despre situl tau, poate imi raspunzi si la el!
 
Back
Top