Quake 3 Vs. Unreal Tournament Vs. Half Life (whatever)

kedd

Octombrel
Eu iaka la universitate am hapanit o slabiciune noua: Quake 3 pe LAN ! :lol: dapa asta pur shi simplu RULZ !!! Iaka Half Life pe LAN ii nushtiu cum prea real shi prea greu, shi nui kiar asha interesant (shel putsin mie imi iese peri suri numa cand trebuie sa reincarci gun'u) - da iaka Unreal tot rulz numa ca nu am avut ocazia sa trag pe LAN. da voi ce zicetsi ?
 
chestie destul de interesanta, feelingu la quake 3 team arena mi se pare relativ interesant, adica am jucat numai tournament su capture the flag prin retea dar oricum e destul de fain, ultima mea experienta de ieri noaptea era un 'Temple of Dispair' tournament cu o padruga 'janet' ... ma rog padruga la nivel profesionist juka, insa eu am dat de o noua arma care impusca cu tinte drept in fata si ciuviha o avut de suferit...un 10 la 1 dupa foarte mult chin desi harta e foarte mica...

eu totusi ma consider a fi beginner in chestiile date fiindca abia cu vreo 4 zile in urma m-am invatat sa joc cu mouseul...

continui mesaju putin mai tirziu ca amu deamu am intirziat la curs...
 
iaka, m-am intors, dar nu pe mult ca mi-i o foame de lup asa ca amus ma duc sa ma bucur de mincarea de la cantina locala...

asadar spuneam ca team arena ii destul de interesanta insa mult diferita de half life sau unreal tournament...unii prefera half life (counter strike) altii unreal tournament...am jucat si una si alta, mi se par relativ interesante amindoua, miscarile, armele, botii sunt intereanti si originali, iar razorul din unreal ii extrem de vesel...

si armele produc efecte biologice vesele, precum acel biorifle...nemaivorbind de sniper care iti da sansa sa fii 'Godlike' ...

multe si variate poti sa spui despre aceste jocuri, eu insa prefer nfs4...poate si pentru ca inca n-am jucat 5 asa cum trebuie...
 
eu personal as organiza un turneu de good ol' blood....la vinzavod :lol:
deamu ii impartim pe care si pe unde.
campu lu ars i'l tixim pe camaz, eu deamu ini ieu locu in podval, pe radium cumva il suim pe arteziana sa aiba si be baietu,
pe kedd il tixim cu storojii in butca,
lui julix ii fashem remote acces di la tintirim cu connect di tip poarta di la tintirim - > 100mbiti linie dedicata la vinzavod :lol:
pe sawel il suim in tractor si restu deamu ii insiram pe undi chica...
 
blood shi mai mult nimic in caz particular age of empires2 asha ca toate jocurile nu au o importantsa deosebita pentru viatsa omului mai mult pentru copiii de alde fratele meu care tare mai doreshte NFS da in ultima vreme io inceput sai placa Carmageddon da tat ii ok cred ca se va maturiza shi va trece la blood el ii zice Joaca cu papushele
 
Cimitir zici....:smile: nice shi cu mana pe bunica muceda....iar serveru pe chiatra de mormant a lui Mosh Nicanor ....shi sari de pe chiatra shi ...PIcked up guns akimbo !:)
 
pai ppl ... nu ma uitatzi shi pe mine :wink:)
------------------------------------
Ceva despre NFS :
am nucat NFS3, NFS4, shi in sfirshit NFS5.
in NFS4 era binishor, dar daca comparam NFS4 shi NFS5 pai cred ca fara nici o indoiala NFS5 are calitatzi cu mult mai BUNE !
Chiar shi in RACE se simte mashina, se simte contributzia aerodinamicii shi altele ... deci NFS-ul se apropie se simulation !

Apropo de Porche : am vazut pe strazile chisinauului un Porche 944 ! voi va inchipuitzi ?
 
Am jucat shi Quake3 shi UT. Zic ca UT este mai :tine_cheptu:. Cit ne-am jucat shi cu cit continuam mai mult sa jucam, din ce in ce mai mult imi place, afli lucruri noi, posibilitatzi noi. Chiar ieri am jucat un DM-Deck-16 in doi, pai am jucat doua partide cite 20 de fraguri shi fiecare partida a durat o ora. Ce incordare, ce retraiala. Mai in scurt eu is pentru UT pentru ca il consider cel mai :ciupos:.
 
Lucky13 lumea trece deja la CS, asha ca nu ramane in urma.
Da sa shtii ca-mi platesc datoriile shi ne mai :vintu: :vintu: noi tet-a-tet in DECK16
 
2 Black: Nici o problema cu Deck-16 :razz:
Cit despre CS trebuie de cumparat un disc sa vedem ce fel de :vintu: e shi asta. Mai bine mai tirziu decit niciodata.
 
Stimabililor daca scum descoperitzi q3u' inseamna ca suntetzi intradevar in urma....
Daca avetzi conectziuni bune de net cu romania bagatzi un mail la SpanK@k.ro shi facem un quake ro vs md sau mai simplu intratzi pe serverele noastre:
games.totalnet.ro, games2.totalnet.ro, games3.totalnet.ro, shi daca va trebe vre-un patch il gasitzi la http://www.gameszone.ro la sectziunea download..
 
Am vazut si eu Porche 944. Ii alb cu rosu discuri titanium. De cate ori ma duceam la educatia fizica( eu invat la usm la drept, daca nu ma stiti is Edic Scutaru) il vedeam acolo parcat. Noi faceam educatia fizica langa pticica este un muzeu de tehnica militara, daca mergi mai incoace este sediul la pompieri, acolo lam vazut.
 
Back
Top