Rage Against The Machine

[K]

Active Member
Re!
Ce parere avetzi despre trupa asta(ei s-au dizolvat yn 2000)? Mie personal ymi palc foarte mult cum canta...doi: sunt mai altfel decat restul... am privit videoclipurrile Testify shi Sleep Now In The Fire... ambele videoclipuri sunt scandaloase.... primu yshi bate joc de candidatzii la alegerile prezidentziale din SUA(mai mult ma bush l-au macit acolo) iar al doilea, ceva de tipul la protest ympotriva cenzurarii lor... am mai privit ynca un cadru .. la premiile mtv video music awards, yn timpul decernarii unui premiu celor de la Limp Bizkit, Tim - solistul s-a urcat pe scena (nu-i placuse decoratzia) shi s-a urcat pe una din decoratzii yn forma de copac sau mai shtiu eu ce era... vre-o 15 minute nu-l puteau da jos de acolo....
am cautat un pic despre ei pe net ynsa putzin am gasit.... cine shtie ceva mai multe despre ei?

Metaliuga, cate albume ai de ei? Ymi ymprumutzi shi mie?
 
mda.. ei canta fain.... adica au ceva deosebit....

eu am un CD... da nu tin minte cate albume sunt acolo.... cd-ul acum nu e la mine... da cand mi-l intoarce.... o sa ma uit si o sa-ti zic :wink:
 
I-am ascultat de cand au aparut...si inca ii ascult.
Sint printre singurii care intr-adevar "ma pun in miscare".
:wink:
 
eu ascult RATM, indeosebi, cand sunt nervoasa...pun si imi ies toti drashii :lol: imi place ca au mesaj social, politic. au atitudine. a, si daca cineva are mai multe videoclipuri de-a lor, sa-mi deie si mie :D
 
Arina, daca te mai intereseaza am 2 dvduri cu RATM, unu cu ultimu lor concert shi altu cu diverse videoclipuri
 
nush, Tom Morello nu exceleaza in chitara, cum o dzys profu meu de chitara: he's not brilliant, but he's inventive...
shi da, bulls on parade e una din piesele mele preferate
 
Back
Top