Ralf Scumacher

ciofu

New Member
Incepand cu anul 2002, Ralf Schumacher va evolua in Formula1 pentru Austria.
Recent Ralf s-a mutat cu traiul din Monaco, in Salzburg, Austria.
 
Ralph in 2002 da face furor in F1. Asta va zic nu ca ash fi mare fan a lui Ralphy (comparat de exemplu cu dune :wink: ), dar asta este: e in continua crestere ca pilot si BMW ca masina.
 
daca este in continuare la BMW e foarte bine. da sa stii ca este tare "baiatul" da nu-l ajuta deloc masina si echipa.
bafta
 
mai

ralph asta pe cat de prost pare sau mai bine spus naiv pe atat de destept este caci asteapta momentul prielnic sa ajunga nr.1 caci eu cred ca nu va mai trece mult timp pana atunci! michael nu va mai fi mult timp pe primul loc! sau poate da...!
 
pai eu nu ma refeream la ralph, asta da merita si eu cu el tin la fiecare cursa. eu de misha ziceam ca ii ajunge hapsanului sa tot faca baie in sampanie ...
 
MS ii cel mai bun si nu el e de vina ca nu mai sint piloti care sa-i faca concurenta. El va fi in F1 atita cit va putea si e de competenta celorlalti piloti sa-l intreaca si sa se scalde ei in sampanie. Eu cred ca Ralph va fi noul lider in F1 chiar in viitorul apropiat. El are nevoie totusi, de inca putin curaj si hotarire, in rest el are tot ce-i trebuie.
 
Of of of, iar se scriu posturi de dragoste dedicate lui Ralph :-? Voi nu v-atzi saturat?
El are nevoie totusi, de inca putin curaj si hotarire, in rest el are tot ce-i trebuie.
Yn rest el are ce? Da, yi lipsesc curajul si hotaryrea! Shi astea doua nu le obtzii yn al 6-lea an yn F1. Ori le ai, ori nu le ai. :wink:
 
Back
Top