Raspunde si poti s-o pui

Nici o data :) Daca o sa apara vreo "ea" in viata mea, vedem..

Hm.. intrebari, cred ca au fost puse deja toate intrebarile posibile la tema asta..

Scuipi sau inghiti ?
 
Nu,dar nici n-am cautat-o 'cu lumanarea'
Mirosul de organe genitale te excita sau preferi ca partenerul sa miroase a capsuni?
 
mai ud; prefer umiditatea in general; am avut probleme cu gatul pricinuite din faptul ca locuiam intr-o incapere uscata
ti-ar placea sa-ti privesti partenerul/a facand sex cu altcineva?
 
Antimatter;216224 said:
potomushto gladiolus


carei jucareaua secsuala a lui Mateiu Corvin de Hunedoara?

Calul. Mai antrenant sau mai rece? (bai si unde comentez si eu threadul asta, ca sunteti absolut perversi, geniali si ma mananca tastatura?)
 
Cel putin post-mortem, e sigur ca da. I le-a epilat Ahile cand l-a tyryit in urma carului lui de lupta.

Daca nu ai avea la indemana un dildo sau un vibrator, cu ce le-ai inlocui? { banuiesc ca la asta nu te-ai multumi cu croseta :) }
 
Nu o poti schimba - initial numai despre sex si era 8) ... Precis am sa te visez pe tine azi tunsa de un grup de muieri, ca pe Monica Belluci in Malena. A privit toata lumea filmul ala? Chiar bun. :)

care ti se pare cea mai crunta tortura?
 
prostia celor cu care interactionez mi se pare a fi cea mai crunta tortura
recurgi des la violenta (fizica sau verbala)?
 
Nacialnik;216336 said:
Nu o poti schimba - initial numai despre sex si era 8) ... Precis am sa te visez pe tine azi tunsa de un grup de muieri, ca pe Monica Belluci in Malena. A privit toata lumea filmul ala? Chiar bun. :)

touchee :D..m-ai visat ?:)

recurg rareori la violenta, mai des la aia verbala decit fizica

cum te descurci cu imbecilii / imbecilele din viata ta?
 
Ne. L-am visat numai pe Umbreon. :aer: ... Da' ce au, draga, imbecilii? Cu cat mai numerosi, cu atat iti creste tie valoarea. Las' sa fie. Cat de multi! :pedeapsa:

Hotaresti ca o sa te culci cu cineva pe loc, la intalnire, sau mai des inainte deja?
 
Nacialnik;216472 said:
Ne. L-am visat numai pe Umbreon. :aer: ... Da' ce au, draga, imbecilii? Cu cat mai numerosi, cu atat iti creste tie valoarea. Las' sa fie. Cat de multi! :pedeapsa:

Hotaresti ca o sa te culci cu cineva pe loc, la intalnire, sau mai des inainte deja?

ooo, atunci :impreuna:

depinde de caz

cine va cistiga alegerile SUA?
 
Back
Top