Raspunde si poti s-o pui

cu prostii

daca-ai fi mama, shi ai avea 2 feciori, shi lu unu i-ar da sa bee otrava, fara ca el sa shtie, shi tu sa fii alaturi, shi daca il opreshti, il ushid pe-al doilea, pe care l-ai salva?
 
vad ca iti trec mari prostii prin cap :)

daca prin absurd s'ar admite asa situatie oricum nimeni nu mai traieste nici mama nici feciorii

ce suma ai pariat vreodata (unde?) ?
P.S. Nu sunt parior
 
10 lei :) la bookmaker pentru niste meciuri de fotbal ...si ,evident ,ca prima data ,am scos 100 ....pe urma am inceput a pierde si m-am oprit

Unde-i Umbreon ? ka trebuie sa vb ceva cu dinsul ...
Are ban sau ce s-a intiplat ?
 
hmmm mi-am adus aminte ca-mi place ynotul deoarece ymi place sa ma balacesc yn apa




Care-i cea mai mare nebunie pe care ai facut-o yn adolescentza???(cu detalii pls)
 
prin clasa a 9a, am ramas doar baietii sa facem curatenie generala in clasa.si cum era sambata si in scoala nu era nimeni inafara de paznic neam facut de cap dupa ce am finisat curatenia si am incuiat clasa. distrugeam totul ce vedeam: geamuri, lacate, lampi, vecee...in rezultat am inundat et3. Luni nea chemat directorul si...nea mustrat numai(!), cu conditia ca vom cumpara un bideu nou.am strans bani si am luat.

atunci am inteles sensul expresiei "efectul-gloata"

cate limbi cunosti?
 
1/2kg salam "doktorskaea" & apa "vishneovaea"

iar apoi......mmmm....tobe noi

ce parfum folosesti si cat ai dat pe el?
 
Diferite uleiuri eterice ce costa yn jur 50 lei, daca nu greshesc. Cel mai mult ymi place de magnolie yn combinatzie cu alte flori...


Joci Battlefield???
 
nu


sa'mi vynd ultimul tzync unei femei batryne care a avut un cyine timp de 17 ani shi care in final a murit de batrynetze cu 500 oiro?
 
ce rasa e? e gata sati ofere asa suma? cred ca e ok, daca nu teai deprins cu el inca.

unde in md pot face rost de o filmografie romana cat de cat bogata?
 
am cantat si la pian si la chiatara...ce-i drept..la chitara mai putin:)

ce faci cand iti e tare dor de cineva pe care nu ai cum sa-l contactezi?
 
Back
Top