Raspunde si poti s-o pui

mie imi pare ca e un serial italian :)

Salo sau cele 120 de zile ale Sodomei? eu corect am tradus? si la urma urmei, avem aici doua persoane care se afla in Italia ! Arina !

cel mai frumos oras vizitat de tine
 
din pacate da...am avut citeva accidentari la care trebuia sa-mi pierd cunostinta


ce simti cind vezi scurgere de singe ,sau daca prinzi de la asta vri-o placere?
 
daca rana e a altcuiva, ma furnica picioarele

(salo nu e serial.. ai tradus titlul bine. e un film.. greu de indurat. incercati-l)

care e jocul preferat al copilariei tale?
 
daca e singele altcuiva, fac panica.
daca e al meu si rana nu e serioasa, imi place sa-l privesc.

Imparate- Imparate ;)

Ce facem cu cei ce au pierdut simtul realitatii?
 
am cistigat un Sprite (pe care insa nu l-am mai vazut:D) pariind pe desfasurarea actiunii dintr-un film

cind ai dansat hora ultima data?
 
era diriginta mea :) nu ma punea sa port sacou verde si ne intelegeam minunat

care ar fi ultimul job pe care l-ai avea?
 
1)is 2.. profa de economie.. pt ca e o dulce si e atat de implicata si isi doreste atat de tare sa intelegem si sa invatam :X
si proful de religie.. pe langa amanuntul ca are niste ochisori superbi.. are o vasta cultura generala si e foarte receptiv

2)chirurg ( asta pt ca nu as fi apta)

care e poetul tau preferat?
 
poate ,caci am citeva prietene care multe persoane de sex opus cred ca am avut ceva sau mergem spre o relatie mai serioasa!

Cineva a zis:Prostii ne fac viata mai enteresanta.Tu cum crezi,adevarat sau fals si de ce?
 
Adevarat. Pentru mine, o problema in viata tot timpul este ca un drog, deoarece necesita rezolvare ceea ce duce la miscare, si in final placerea de la rezultat. Tot timpul am primit placere de la rezolvarea problemelor, cu cit mai grele cu atit mai bine. Deci, chiar si o prostie duce la ceva schimbari in viata, adrenalina (griji) conteaza... (simti ca traiesti si poti schimba ceva). :)


Te gindesti la o partida de sex cu cea mai buna prietena/prieten a ta/tau (nu girlfriend/boyfriend, dar prietena/prieten)? (in cazul fetelor - prieten, a baietilor - prietena)
 
Back
Top