Realitatea virtuala

kedd

Octombrel
eu cred ca realitatea virtuala se va transforma in viitor intrun mod de a-tsi obtsine fericirea pe pamant... inshelator evident... sa nu spunetsi ca am privit prea mult SF :lol:
 
VR'ul este nimic altceva decat RAHAT de la care te dor ochii de mori

eu credca va fi inca mult timp pina o sa avem un product cu adevarat calitativ si care ar merita banii.

am incercat singur un model mai tirziu.
PIECE OF [cenzurat]!
 
poate VR'ul e <font color="Red">[beep]</font> - insa eu nu cred ca ciuvashiy o sa se limiteze la asta, cred ca o sa faca shi ceva mai serios...

la la la,
madwolf


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: madwolf pe 2001-04-28 16:55 ]</font>
 
hmm..da eu ce crezi ca am avut in videre prin asta:

<TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
eu credca va fi inca mult timp pina o sa avem un product cu adevarat calitativ si care ar merita banii.
[/quote]
 
bai tu nu ai intseles nica - eu nu te contraziceam pe tine - eu te sustsineam afirmand acelashi lucru prin alte cuvinte :lol:
 
Cred ca VR e ceva intr-adevar interesant =). Vom astepta pina ce toate "instrumentele"(pentru intrarea in VR) vor fi mai accesibile, din punct de vedere banesc. Si deja pe urma poate vom petrece timpul liber intr-o alta realitate unde poti sa faci tot ce vrei... =)
 
exact....cum ar fi minarea intrarii intr-o anumita categorie a forumului :lol:
glume colegiale
 
caroci eu nu shtiu prea multe despre VR dar denumirea imi spune ceva foarte impresionant shi programarea la nivel biologic cred ca va duce in viitor la nivel de senzatsie (da eu cred ca shi acum cind stau shi joc blood am asha o placere mai ceva can viatsa de toate zilele), simts natural cam ca shi celelate simtsuri existente, mai bine zis cunoscute la momentul de fatsa
 
poate vrei sa vezi versiunea American Pye in VR? chiar rolul principal ar fi interesant...
:crazy:
 
madwolf: a fost o miscare greshita din partea ta...
gunner.gif
 
ah radiumel, mie imi este foarte mila de sufletelul tau putrid...dar nu-i nimic, totul se rezolva prin metoda clasica, metoda pe care tu vei cunoaste-o intim curind...
 
Back
Top