Regulamentul Licitatsiilor md.net

Ok ,o sa postez zilele acestea nuvela ce o scrisesem kind am inceput licitatsiile , shi atunci sper ca o sa fie tot clar ...
 
banii se aduna si se folosesc pentru organizarea unui offline ... cel care castiga userul are dreptul sa isi petreaca o zi impreuna cu obiectul licitatie... rezulta ca scopul este sa ne cunoastem intre noi si sa organizam un offline pe cinste in vara asta... ii mai clar acum?
 
:) asa imi place. Da cat e valabila oferta? Ca eu ajung poate la toamna sau la iarna la Chisinau...iar spre ex. pe adrenalina o "castig" in iunie.
 
coolgreetings said:
:) asa imi place. Da cat e valabila oferta? Ca eu ajung poate la toamna sau la iarna la Chisinau...iar spre ex. pe adrenalina o "castig" in iunie.

Oferta e valabila pina esti tu gata sa itsi primesti premiul ,adica nu exista termen -limita de ridicare a persoanelor licitate ...
 
nu mai bine isi ridica premiile la off-line..chiar trebuie stabilit,as vrea sa iau parte insa am si planuri multe pentru vara..sint sigura ca putem gasi o data convenabila
 
Daca ma intrebatsi pe mine -prin august ..Insa e greu (cel putsin pentru mine) sa dai date cu kiteva luni inainte ,kind nu stii unde dormi deseara :D
 
Fr3zy... poate ar fi cazul sa plasezi un tabel cu userii care au fost vaduti, cine i-a castigat si suma de bani... sa aiaba toata lumea o idee despre cum stam si treaba sa fie cat mai transparenta :D
 
Ceva mai plictisitor nu mi-ai gasit de facut ? :D

Daca serios ,o sa o fac ,doar ca in kiteva zile ...Sunt pe alergate acum ,am de facut niste dosare shi sunt presat pe sfirsit de sejour aici ...
 
Licitatsiile le deskid doar eu ,shi o fac cu acordul prealabil al persoanelor licitate ... Licitatsiile sunt reale ,in caz ca nu t-ai prins :)
 
Saptamina asta ai cam intirziat cu licitatia,de aceea ti-au luat-o altii inainte...
Da totusi ii interesant cum de ia dat in cap lu Da Vinci sa te liciteze...:)
 
adica eu trebuia in prealabil sa intru in privat, sa te intreb daca esti de acord? ;)

chestia ca niciunde nu a fost stipulat asta(..ref la acord prelabil), plus nu era scris ca anume tu tre sa deskizi licitatiile..ma gandeam ca esti doar moderator...

dar daca ideea licitatiei in exclusivitate iti apartine si ai inkis licitatia nr. 6, ehhh ce sa zic, e ok.... eu sunt nou si plus moderatorii comanda dansul, nu? ;)
 
semidia, sorry insa nu am intelse cuvantul DLUUN.. :) crezi ca a fost nostima? :) dupa densitatea intrarilor si postarilor pe forum,pare mi se nu e prea nostim ;)
 
Da Vinci said:
adica eu trebuia in prealabil sa intru in privat, sa te intreb daca esti de acord? ;)

;)

De obicei si prostituata se intreaba:esti de acord sa mergi in tara X la produs?
deci nu vad de ce sa nu intrebi..poate omul nu vrea sa fie vindut
 
Back
Top