Revolutia SMS

Ce ziceti daca fiecare vom pune aici cite un sait de pe care noi ujually trimitem sms'uri la prieteni si la cei dragi :grin:...dar problema ca multe nu sint sigure, adica poate ajung ele dar nu garantat ca imediat...care este atunci cel mai sigur si rapid :???: .
De cind stau eu pe internet...cel mai sigur, defapt cele mai sigure saituri pe care le-am vazut, normal ca si le folosesc sint: www.time2bcool.com si www.room33.com ... de la astea dau garantie 99% ca vor ajunge la timp.
Mai departe le voi descrie pe fiecare in parte:

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: TPABKA pe 2001-05-02 14:37 ]</font>
 
logo.gif

<href>www.time2bcool.com </href> aici sint mai multe prikoale decit sms'uri, este sigur, numai ca ce nashpa este ca este cu puncte, nu stiu cum poti cistega aceste puncte, dar cred ca sint destule programe de aflat numarul unei carti de credit valide si de mai cumparat citeva, dar la inceput ei dau destule...asa ca enjoy the pleasure :smile:
 
la time 2b coool:
t2bc_coolpoints2.jpg

Sending SMS, here's the lowdown! Coolpeople and their coolpoints!

oleaca am fost mirat de design :lol:
 
cineva a spus de http://www.freesms.net :smile:
nu fi tare bazat pe el inceraca si iti trimite ti insuti sms-uri si o sa te convingi
La mime s-a intimplat ca a ajuns tocmai peste o saptamina :sad:

IN lumea asta nu trebuie sa fii sigur pe nimic !!! :smile:
 
eu as zice doar ca cuvintul 'free' isi rezerveaza anumite incomoditati cateodata, incomoditati pe care noi le acceptam fiind atrasi de acest cuvint :lol:
uneori, de fapt. eu pentru lucruri serioase prefer sa platesc decat sa am astfel de probleme, neserioase evident.

cei .02 MDL ai mei...
 
ceva nou, prima data aud. Amus incercam.
"E under construction".

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: ciofu pe 2001-05-26 06:00 ]</font>
 
Back
Top