RocK...new metal...

Beep

New Member
Alternosfera, Linkin Park, Green Day, Hilary Duff, Rammstein, Lordi!
Si inca multi altii asemenea acestora! Asta inseamna MUZICA!
De accord cineva?
 
1) Ce ai enumerat tu e muzica celor ce sunt fustraţi
2) Muzica este o artă. Ar avea loc aici, dar este alt topic special pentru muzică
 
Lordi ii pop necalitativ :) Madonna e pop calitativ :p
Rammstein tot cam e main-stream, dar oleaca mai bine ca Lord
 
rammstein traji la industrial... da huineaua enumerata in lista sheea nu se compara cu rammstein... rugam moderatoru sa mute topicu unde tre
 
Era o vorba:Fiecare are gusturile lui! Nu va place, nu va place atunci futeto nahui! Dar se poarte ierta lui Beep ca e nou venit!
 
Bleen! Imi cer scuze pentru neatentie! In schimb despre confuziile voastre vorbim pe alt topic!
Se poate de inchis!
 
Era o vorba: "Daca taceai filozof raminei". Sper ca mai inteles! Ca asa va mai dati destepti cind nici nu sinteti siguri de aceea ce ziceti! mai terminati ca zaibiti poporul!
 
Beep, tu nu te enerva, da aparatzi pozitiile shi contrariaza-ne... totzi au subliniat unde tu ai purshyt, acu tu zi unde noi am ganit
 
lp 1996 - alternative ku nu metal
green day - 1989 alternative shi mai mult punk
rammstein 1994 industrial kum s`a mai spus

duff 1997- pop, shi pop rock :lola:
lordi 1990- hard rock

shi ramine alternosfera , care e de prin `98 shi e alternativ

... intrebare - ce intelegi tu prin "new metal"?
 
Hai ca poate ceva eu nu-am inteles normal!
New metal?! Ce naiba!? Gen de muzica! Eu nu-am zis ca toti din lista cinta New metal! Ci (hay:dupa parerea mea) Limp Bizkit, Green Day. Hai spuneti unde gresesc! Dar fara chestii ca "Lordi ii pop necalitativ Madonna e pop calitativ!" Ok! sper ca m-ati inteles
 
lui beep

eshti atit de ekivok

...intrebare - denumirea temei "RocK...new metal..." shi tu bagi o lista ku formatii din pod, ap` kum de inteles?

Beep;153368 said:
fara chestii ca "Lordi ii pop necalitativ Madonna e pop calitativ!"

rabda
 
ma faceti sa rad...new metalul e un curent care ia nastere in anii '90... si cine ar pronunta numele "Hilarry duff" intr-un astfel d topic e un idiot...New metal e dark , intunecat, violent....(Slipknot, Matodon si multi multi altii pe care nu ii stiti...din cate se vede)
 
Back
Top