Romania de dincolo...

Status
Not open for further replies.
S-o intors filea pe forum :nukem: :pc:

Redneck iti dau un hint, macar cu noul nick termina-te cu atakurile astea bezpantovie, daca vrei sa nu decolezi de pe forum...Capisci?
 
BetterDayz said:
S-o intors filea pe forum :nukem: :pc:

Redneck iti dau un hint, macar cu noul nick termina-te cu atakurile astea bezpantovie, daca vrei sa nu decolezi de pe forum...Capisci?

1) Nu sunt redneck.

2) Inceteaza sa folosesti limba moldobolovanesca, mankurt nenorocit.

3) Amenintarile pastreaza-le pentru taranoii kolhoznici cu care pazesti oile pe tapsan.
 
da bai betterdayz...

si eu il confundam pe Filea Antosha cu redneck...
cica filea e-n Marea Britanie iar redneck scrie din SUA :)

cred ca acesti doi bosorogi senili is frati facuti de-o mama... dupa bazar chiar imi pare ca au trait impreuna
 
Gigolo said:
da bai betterdayz...

si eu il confundam pe Filea Antosha cu redneck...
cica filea e-n Marea Britanie iar redneck scrie din SUA :)

cred ca acesti doi bosorogi senili is frati facuti de-o mama... dupa bazar chiar imi pare ca au trait impreuna

SkyW, orice ai face, tot un provincial complexat si rusopupincurist ramai.
 
Filip, Betterdayz este un mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist notoriu. Acum o luna, dupa ce l-am prins cu minciuna si i-am demontat gogomaniile, ma ameninta cu divulgarea a nu stiu ce "informatii" despre mine. La fel procedeaza cei care l-au spalat pe creier si carora le este servil.
 
redneck said:
Filip, Betterdayz este un mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist notoriu. Acum o luna, dupa ce l-am prins cu minciuna si i-am demontat gogomaniile, ma ameninta cu divulgarea a nu stiu ce "informatii" despre mine. La fel procedeaza cei care l-au spalat pe creier si carora le este servil.

Asa care va sa zica, Betterdayz, esti mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist? Bine ca stiu, ca sa-ti aplic tratamentul "SkyW".
 
Filip skuze ca te-am confundat cu "pretenu" redneck., dar parca suntetzi facuti amandoi de o mama, zau asa...:lol:

Si mai termina-te si tu cu injuriile gratuite si pozitzia asta absurda adoptata de tine, liutza si redneck(colega de ospiciu)..."You against the world"...daca nu vrei sa decolezi pretenu' ...NU te mai comporta ca un cirkar...;)

PT redneck:
--------------
Filip, Betterdayz este un mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist notoriu. Acum o luna, dupa ce l-am prins cu minciuna si i-am demontat gogomaniile, ma ameninta cu divulgarea a nu stiu ce "informatii" despre mine. La fel procedeaza cei care l-au spalat pe creier si carora le este servil.
-------------
filea ti-am mai zis tu cand vorbesti de mine, de fapt te referi la tine...vezi ca ti se cam potrivesk epitetele alea....
Nu te mai comporta ca un copil de 5 ani... :cry:

P.S: Rog moderatorii sa faca ordine in acest topik strikat ca multe altele de interventiile unor indivizi ca Filip,Lia,Redneck si Gigolo...
Multumesk...
 
BetterDayz said:
Filip skuze ca te-am confundat cu "pretenu" redneck., dar parca suntetzi facuti amandoi de o mama, zau asa...:lol:

Si mai termina-te si tu cu injuriile gratuite si pozitzia asta absurda adoptata de tine, liutza si redneck(colega de ospiciu)..."You against the world"...daca nu vrei sa decolezi pretenu' ...NU te mai comporta ca un cirkar...;)

PT redneck:
--------------
Filip, Betterdayz este un mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist notoriu. Acum o luna, dupa ce l-am prins cu minciuna si i-am demontat gogomaniile, ma ameninta cu divulgarea a nu stiu ce "informatii" despre mine. La fel procedeaza cei care l-au spalat pe creier si carora le este servil.
-------------
filea ti-am mai zis tu cand vorbesti de mine, de fapt te referi la tine...vezi ca ti se cam potrivesk epitetele alea....
Nu te mai comporta ca un copil de 5 ani... :cry:

P.S: Rog moderatorii sa faca ordine in acest topik strikat ca multe altele de interventiile unor indivizi ca Filip,Lia,Redneck si Gigolo...
Multumesk...

Betterdayz, vezi-ti de treaba ta si nu te baga in chestiuni care depasesc nivelul tau intelectual mediocru.
 
Filip sper ca ai intzeles ceva din mesaga mea...
Daca NU (ce e foarte probail la ametzirea ta) hint-ul e sa nu te komportzi ca un cirkar;) si e valabil si pentru "colega" redneck...
----------
[\quote]
redneck a scris:
Filip, Betterdayz este un mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist notoriu. Acum o luna, dupa ce l-am prins cu minciuna si i-am demontat gogomaniile, ma ameninta cu divulgarea a nu stiu ce "informatii" despre mine. La fel procedeaza cei care l-au spalat pe creier si carora le este servil.


Asa care va sa zica, Betterdayz, esti mincinos, ignorant, rasist si rusopupincurist? Bine ca stiu, ca sa-ti aplic tratamentul "SkyW".[\quote]

:lol:

P.S: te rog sa nu mai postezi pe thread-ul asta...
 
Mda.... respect pentru persoane dubioase... shy Lia oricum sta pe forum...
eveniment remarcabil? cate evenimente de aestea o mai fost shi au sa fie....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top