Romantica - forumul obsedatilor sexuali!

SkyWalker

New Member
1. Eu zic ca e nevoie de un poll, sa se pronunte lumea in favoarea sau defavoarea inchiderii definitive + stergerea tuturor mesajelor de pe Romantica (ori cel putin mutarea lor pe Viva ca sa nu le vada nimeni).
BTW: chiar daca sunt ascunse, dune ar face bine sa inchida/stearga definitiv tot ceea ce a fost scris vreodata pe Viva sau pe forumul cenzuratelor Supergirls (btw melania si lelaina sunt niste [cenzurat] ).
2.Ca tot veni vorba: dune sau madwolf au citit macar vreodata ce scriau ele pe forumul 'fetelor' in perioada 2003-2006 (ca administratori trebuia sa aveti acces)?! Ca eu am citit si parca am iesit dintr-un bordel, adevarata desfrinare + prostituare po-moldavksi.

3.Si nu in ultimul rind va doresc tuturora sa va mutati discutiile inteligente pe "retele de socializare" de tip facebook si odnoklasniki (acolo unde va e locul, atit va duce capul sa pierdeti timpul pretios in viata), astfel incit dunel-banel sa renunte la a mai prelungi domainul nou inregistrat, iar moldova.net sa moara pt totdeauna peste vreun an+ 4. samariteanul nostru african sa nu aiba nish macar o alinare pentru "cheptul lui pretios" atunci cind in jiurul lui numai razboaie, refugiati, copchii si femei in mizerie , spid, oameni calishiti fara maini si chisioare, pustiu cu araghi negri care ushid pe negrii care-s tot fratii lor doar ca n-o fost arabizati/islamizati etc.
Ai grija daca esti inca acolo sa nu dea si peste voi valul "revolutiilor" din tarile vecine... Dupa cum au decurs evenimentele in ultimele 2-3 luni nu m-as mira daca dupa Tunisia, Egipt, mai nou Libia, sa urmeze si Sudanul... asa ca fugi/zbori mai repede de acolo cit te tin chishioarele ori arichili daca nu ti-ai luat inca zborul sudanezule, n-astepta peripetiile/revolutiile sa-ti vina din Ejipt si Lighia pe cutiuta ta toracica paroasa (ori neparoasa), care in loc ar trebui sa fotografieze sinii frantuzoaicelor si nemtoaicelor dezbracatzele din EU.

5. Asadar rog participantii la discutii sa se pronunte in privinta inchiderii definitive a forumului moldova.net si a clonelor acestuia. Plus cenzurarea definitiva a forumului obsedatilor sexuali - Romantica. Sa hotarasca poporul daca trebuie sau nu stearsa orice urma a md.netului din reteaua globala (la cit de lenesi sunteti si la cite discutii ati participat de prin anul 2009 nu m-ar mira daca insasi dunel si madlup sa se zaibeasca si sunt chiar ei initiatorii stergerii definitive a tuturor urmelor mu.netului chiar si din strafundurile intunecate a cache-ului si arhivelor disparute a Indernetului.
 
Wow! Dupa atata timp! A revenit si Radu! :), ma simt la fel de emotionat ca la o intalnire cu absolventii :D.

Piggy, ce sa-ti mai spun (la tema)... daca stau sa ma gandesc ca adriana(adrenalina) se lauda odata pe romantica ca a supt atita incat se poate mandri si ea ca a ajuns la nivelul Otiliei de la atita sperma inghitita atunci mi se face parul maciuca... ori poate a glumit? ca eu am ramas descurajat complet cand am citit ce scriau ele cand se certau cu un romic din Romania, nu mai tin minte exact mesajul, dar daca vrei il gasesc sa ti-l arat... si cand imi amintesc... caci eu credeam la inceput ca Otilia e virgina cand a aparut ea pe forum prin 2006, dar m-a dezamagit complet. Parca ar fi venit Ghitza cu truba si m-o trasnit cu sheru peste cap. Asa ma simt eu amu. De ce nu-s cuminti "fetele" astea? Ori nu se mai considera 'fete' si vor sa-i intreaca pe masculi la rautate... Nu le-au invatat pe ele mamicile ca fetele trebuie sa fie cuminti si numai lucruri bune sa faca sau sa spuna? Tu ce zici piggye?
 
Back
Top