Sa fim shi noi in TOP :)

I did it...

Va anunt oficial ca nu mai sint "incepator" ci "junior" .....si aprope :D :D :D fara "cheaturi"...asha ca se poate ... :D :D :D
 
Eu iaka in o luna shi 14 zile sunt senior shi supertrouper... poate in o luna 2 ZEU shi daca se imbolnaveshte cool poate Patriot ;-)
 
zopiryon said:
Eu iaka in o luna shi 14 zile sunt senior shi supertrouper... poate in o luna 2 ZEU shi daca se imbolnaveshte cool poate Patriot ;-)

Daca stai toata ziua la Pc si scrii numai mesaje...In doua luni precis o sa fii Patriot. :wink: :lol:
 
zopiryon said:
Eu iaka in o luna shi 14 zile sunt senior shi supertrouper... poate in o luna 2 ZEU shi daca se imbolnaveshte cool poate Patriot ;-)

Daca stai toata ziua la Pc si scrii numai mesaje...In doua luni precis o sa fii Patriot. :wink: :lol:
 
t're de ridicat intrebarea poate in genere sa nu existe incepator ...... patriot

fara stelute ca sa nu scriimesaje de dragul lor
 
zopiryon said:
Eu iaka in o luna shi 14 zile sunt senior shi supertrouper... poate in o luna 2 ZEU shi daca se imbolnaveshte cool poate Patriot ;-)
Mda... bre.... daca ma inbolnavesc oricum nu iti aduce nimic...chiar din contra vei scrie si mai putine mesaje...
Sus daca v-a fi asa cum vrei tu apu moare forumul asta ti-o spun eu... :)
Eu oricum chiar si cu rtg deja nu ma mai intereseaza asa de mult!
 
De crezi ca daca tu te vei imolnavii eu voi scrii mai putine? Am observat ca cam scade interesul pentru forum... de ce?
 
O fetita de vre-o 7 ani se urca in autobus cu 2 genti mari, doi calatori ii ajutasera sa le urce, la urmatoarea statie ea coboara lasind gentile.
Soferul a strigat in urma ei:''Ai uitat gentile",si a vazut cum fata a ridicat
mina in sus si a strigat:-Allah akbar!!!...
 
Back
Top