Sa plece Joe din forum?

De acord, astea-s "dve bolishie raznitsy". Nu stiu cand si de ce s-a trecut de la injuraturi la insulta, dar cred ca a fost ceva care, totusi, putea fi evitat :-?
 
Cineva se joaca si sparge parola utilizatorilor, altfel nu-mi explic de ce nu mi s-a oferit si mie ocazia sa votez, chiar daca, din cate tzin eu minte, astazi am intrat la tema asta pentru prima data. Joe, nu cumva trisezi? :wtf:
 
M-am intors pentru scurt timp la rugamintea Melaniei,care e cea mai desteapta si mai frumoasa dintre voi.

M-am injurat un pic cu legionarul austriac insa cat timp voi mai fi aici o sa ma conversez doar cu fetele de la forum.Cele care vor dori,bineinteles.

Barbatii Moldovani sa se abtina. Asa cum ar trebui sa o faca si la sex,dar sunt prea mandri .
 
Joe, este o lume aproape in intregime democratica... Potzi sa stai, potzi sa pleci de pe forum, potzi sa faci ce frei, dar te rog frumos, te implor, nu-mi mai bulversa retina cu exploziile tale de vocabular argotic si vulgar. E singurul lucru care ma afecteaza pe mine ca consecintza a prezentzei tale. Daca ai de injurat pe cineva, fa-o te rog in privat. Nu de alta dar ma dor ochii si ma doare mintea cateodata... dupa ce itzi citesc mesajele.
 
lizofoafa said:
Joe, este o lume aproape in intregime democratica... Potzi sa stai, potzi sa pleci de pe forum, potzi sa faci ce frei, dar te rog frumos, te implor, nu-mi mai bulversa retina cu exploziile tale de vocabular argotic si vulgar. E singurul lucru care ma afecteaza pe mine ca consecintza a prezentzei tale. Daca ai de injurat pe cineva, fa-o te rog in privat. Nu de alta dar ma dor ochii si ma doare mintea cateodata... dupa ce itzi citesc mesajele.

Daca taceai,filozoafa ramaneai....ziceau vechii daci.

Ba odihnito, nzaistii de pe forum care injura nu te deranjaza?
XX,Coolgreetings, Codrin a zis ca are experienta in exterminarea minoritatilor,cu asta poti sa traiesti dar cu "injuraturile" mele nu.

Stii ceva? Foloseste vibratorul, o sa te calmezi....
 
coolgreetings said:
Joe, fii baiat de treaba si pleaca de pe forumul acesta....ca deja imi stai in gat.

Cine pewla mea esti tu? Un nazist betziv si analfabet.Pleaca tu .

O sa-ti stau in gat pana o sa te sufoci de-a binelea,spalator de podele in Austria.
 
Joe King said:
coolgreetings said:
Joe, fii baiat de treaba si pleaca de pe forumul acesta....ca deja imi stai in gat.

Cine pewla mea esti tu? Un nazist betziv si analfabet.Pleaca tu .

O sa-ti stau in gat pana o sa te sufoci de-a binelea,spalator de podele in Austria.
:hahaha: Ce prost educat mai esti.....du-te si te-mpusca!
 
coolgreetings said:
Joe King said:
coolgreetings said:
Joe, fii baiat de treaba si pleaca de pe forumul acesta....ca deja imi stai in gat.

Cine pewla mea esti tu? Un nazist betziv si analfabet.Pleaca tu .

O sa-ti stau in gat pana o sa te sufoci de-a binelea,spalator de podele in Austria.
:hahaha: Ce prost educat mai esti.....du-te si te-mpusca!

De ce ai mai deschis topicul ista daca nu vrei sa pleci??!!!
 
Jo' esti un descreierat...

Esti rasuflat...au observat deja toti...ca ai inceput sa repeti aceleasi fraze...

In genere... :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: plictisealaaaa..... mareee :zzz: :zzz: :zzz:
 
Gandalf said:
coolgreetings said:
Joe King said:
coolgreetings said:
Joe, fii baiat de treaba si pleaca de pe forumul acesta....ca deja imi stai in gat.

Cine pewla mea esti tu? Un nazist betziv si analfabet.Pleaca tu .

O sa-ti stau in gat pana o sa te sufoci de-a binelea,spalator de podele in Austria.
:hahaha: Ce prost educat mai esti.....du-te si te-mpusca!

De ce ai mai deschis topicul ista daca nu vrei sa pleci??!!!

Prostvani cu Diplome. In postul asta scrie ca plec daca sunt mai multe voturi impotriva mea.Ce-ar fi sa invatati sa si intelegeti ce cititi.

Pute aeul in jurul vostru,asa de prosti sunteti,tu si Coolgreetings.
Doi betivi care se dau mari Don Juani. Impotentilor.
Baaaaa,tzaranoi de targ, nea Pyramidon, nu suport rasistii,citeste-mi degetele, Coolgreetings si multi de pe aici sunt niste rasisti de duzina.
Si daca nu va convine ce auziti de la mine,adica adevarul, rugati-l pe webmaster sa ma baneze si scapati de mine.E atat de usor.
Tantalailor !!!!

bart_simpson2.gif
 
Joe....cand vad ce scrii ma apuca somnul...nici un reusesc sa ajung la sfarsitul msg si ... gataa... :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:


Esti rasuflat total, deja nu mai prezinti pentru nimeni nici un interes !


:zzz:
 
Back
Top