..sa'i dau cu truba'n cap

:lol: ramai cu dorintza! Mai stiu eu pe cineva din forum care ar face la fel... :lol: Dar las' ca va trece supararea la amandoi, sper :roll:
 
Tak...zopp imi place tema ta......insa nu ma incumet sa spun ce am pe suflet....si pe cine mi-ar face placerea acuma sa-l injur din cap pana in picioare :D
Azi, sunt enervat din cauza profesorului de MAte.......mazzafacka....nu m-o scos la tabla.......deja de 2-3 saptamani sunt cel mai activ, ridic mana si el tot nu vrea sa ma treaca la tabla....karoci kaziol nevazmojnii....

Acuma trec la forum.......azi m-a enervat o multime de lume....numai bardak......
 
iaca artemis te inteleg...mlin si ma enerveaza si pe mine asta....mlea daca cat se poate...de 12 ani reparatie in casa... :evil:
 
Ma plictiseste si pe mine modul de trai pe care-l duc....O venit timpul MARILOR SCHIMBARI....de mine m-apuc de "arat" modu cel vechi de viatsa si de seamanat unu nou!!!

Da de dat in cap inca na-m cui...doarde singur mie.... :crazy:
 
le'as da cu truba in cap...celor care au inventat berea....si care m'au pus ieri s'o bea in cantitati industriale :crazy:
 
Cum n-am ridic nicioadata mana la o fata.........(ok...o fost o mica exceptie la scoala cu vreo 5 ani in urma cand am impins o fata...da oricum nu am ridica mana la dansa :hehei:)...se pare ca daca ajung la Chisinau la vara o voi face..........
 
coolgreetings said:
Cum n-am ridic nicioadata mana la o fata.........(ok...o fost o mica exceptie la scoala cu vreo 5 ani in urma cand am impins o fata...da oricum nu am ridica mana la dansa :hehei:)...se pare ca daca ajung la Chisinau la vara o voi face..........


si pe cine ma rojel vrei sa kalisheshti ?
 
Back
Top