Sex and the City

fluturash

New Member
sunt sigura ca atzi auzit shi atzi vazut serialul Sex and the city.
acuma ca toate cele 6 sezoane au fost rulate pe la televiziuni, ash vrea sa aflu parerea voastra despre el.
ce va placut...
sau ce nu va placut...
 
Eu nu am privit nici-un episod, si nu stiu ce prezinta acest serial.

Poti face o scurta descriere pentru oamenii rupti de la civilizatie?
 
filmul e ds 4 femei care traiesc in NY. viatza lor- timp de 10 ani - in in detalii, mai mult ds sex, parteneri shi multe altele...el de fapt inca mai merge pe unele posturi tv, daca te intereseaza de luni pina vineri la Prima tv la ora 22.
vezi poate te dai shi tu cu parerea
 
mai greseste omu... ce sa-i faci....de asta sunt pusi aici moderatorii ,ca sa mai indrume persoanele dezorientate....
 
nu ma intereseaza cine are filmu pe Cd sau cine nu il are, sanatate pentru cei care il au.
am vrut sa aud comentariile voastre
va placut sau nu?
sau ce nu va placut?
poate atzi invatzat ceva de acolo?
 
PiggyEFromHell;146933 said:
Eu credeam ca acest serial e facut doar ca sa fie aruncat la gunoi. Nu ma asteptam ca cineva se si mai uita la asa ceva.:)


Si cite episoade ai vazut ca sa afirmi asa ceva?
 
Jumatate, ca restul era balarie. Ei bine, au fost si poante interesante dar in afara de FRIENDS nu recunosc altele ca fiind atat de interesante.

P.S. Parerea mea. Nu am de gand sa-mi impun punctul de vedere.
 
Neinteresant...mai bine ies afara la o bere decat sa vad filmul asta.Nici nu aflu ceva interesant,sa-mi fie de folos,nici nu am de ce sa ma amuz...
 
na, mie imi place serialul asta:)...sunt si poante in el...si faze interesante si haioase...acum il urmaresc cand sunt acasa la Prima TV...

voi mergeti si beti bere...:na:
 
Eu fac ce se arata in serial,ies in the City,la agatat sex..si totul se incepe de la o bere:he:
Acum serios,sunt poante,pt asta ar merita sa te uiti la serial,e un fel de Gilmore Girls ori cum se mai numeste si serialul ala,da'daca vrei sa razi cu adevarat tre'sa -l urmaresti Cramer:he:
da' daca vrei sa inveti replici beton atunci Sex in the City e numai bun pt asta:)
 
da alejandro...se incepe totul de la o bere ..dupa care ..uiti si cu cine vorbesti :))) (tu ai zis-o la topicul "niciodata", nu? )

stie cineva la ce ora e acum serialul? cred ca l-au mutat la alta ora ...si e dezastru de proportie:)))

ps. [K] de unde ai facut rost de film pe CD? as vrea si eu sa-l am...
 
PiggyEFromHell;146950 said:
Jumatate, ca restul era balarie. Ei bine, au fost si poante interesante dar in afara de FRIENDS nu recunosc altele ca fiind atat de interesante.

P.S. Parerea mea. Nu am de gand sa-mi impun punctul de vedere.

da nu trebuie sa ti-o impui :D eu nis un episod nu am vazut din el, am vazut vreo citeva momente, mie denumirea imi palce tare :), da Sarah Jessika Parcker tare ii ninuta :D
 
acu nu mai merge probabil fac o pauza cei de la primatv
dar te anuntz cind merge
ma bucur ca tzi place shi tzie serialul.
la inceput nu il intelegeam, adica sa fii la 40 de ani fara copii,sot etc.
acu inteleg viatza nocturna...macar ca optez pt o familie
 
dictionar;147041 said:
da nu trebuie sa ti-o impui :D eu nis un episod nu am vazut din el, am vazut vreo citeva momente, mie denumirea imi palce tare :), da Sarah Jessika Parcker tare ii ninuta :D

Yeap, Sara J. P. e chiar urata... cum de functioneaza camerele cand sunt orientate pe ea si cum de nu explodeaza proiectoarele? La standardul lor de superstar.
 
imi place foarte mult,insa nu am privit toate partile, acum privesc a sasea parte, insa ma gindesc sa-mi scot toate partile din internet!!!!!!!Cred ca e un serial special pentru femei , pentru ca barbatii nici nu pot sa-l vada in ochi.E despre femeia liberala, moderna, demostreaza ca si femeile pot sa faca ce vor cu barbatii, cum ei fac cu dinsele. Acest serial pune la acelasi nivel femeia si barbatul,nu este discriminatie intre sexuri. Descrie faptul ca femeia poate sa duca un mod normal de viata nu avind alaturi un barbat.
 
Back
Top