sex..in locuri stranii

n rutiera 165, vara, ziua, n timp ce mergeam de la Ismail pnă la gară, eram doar eu cu fata şi şoferul. Ea era ntr-o rochiţă albă, şi slipi, eu am dat slipii la o parte şi am lins-o pnă la orgasm. Şoferul parcă n-a observat nimic. După ce am terminat, au urcat şi alţi oameni :)
 
sa vedem...la el acasa in aceeasi camera cu taika-su care se uita la televizor la 2 metri distanta de noi, in spital ( 2 zile dupa operatie de apendicita), in bazin. noaptea cu alti 30 de oameni in partea opusa...la tara, intr-o camera cu un copil care dormea cu ochii deschisi si nu stiam daca doarme sau nu;)))..in mare..
 
Pe o insula pustie..dintr-un parc:D
Ear in lift, noi nu mai tineam cont cai zi cai noapte blokam liftu shi incepeam:) Lifturile din Bucuresti au asa optiuni:D
 
si iarna si vara in parcul Valea Morilor
vara a fost cu oleaca de adrenalina - numai terminasem si s-a apropiat de noi un polititst cu ciinele, ne-a intrebat dc totul e in ordine, a vazut ca suntem deja mari si ne-a lasat in pace spunind ca se deranjeaza sa nu fie ceva violuri de minore
ce am mai ris de ciinele cela - sa fi fost invatat sa depisteze mirosurile emanate de la sex, ap politistu putea sa ne faca si pb :D
 
Otilia;151972 said:
in spital ( 2 zile dupa operatie de apendicita).
Brrr... Te ia cu fiori cand iti imaginezi faza cu penetrarea de dupa operatie si numai exclusiv cu sex oral, d-apu cu meniul complet. :p

Daca era a ta operatia, ala nu te iubea :super: , da daca era a lui, te iubea prea mult. :D
 
mergeam spre bucureshti...afara ningea...atat de romantic, eram cu cea mai buna amik...povesteam fel shi fel de pozitzii de sex...
aveam prezervativ...trenul era gol...shi intr-un final ne-am infiebantat rau....rau de tot :)
 
Adica link...nu ti sa-r scula...:) Zii ma normal suntem intre ai nostrii!
Altfel mesajul tau suna straniu!
 
SweetKeo;153261 said:
mergeam spre bucureshti...afara ningea...atat de romantic, eram cu cea mai buna amik...povesteam fel shi fel de pozitzii de sex...
aveam prezervativ...trenul era gol...shi intr-un final ne-am infiebantat rau....rau de tot :)

Tu esti rau, rau de tot.......numai sa nu rupi lantul :)
 
trenuri, kestii, e mai palpitant cind o faci in parc, in centru kisinaului si vine nenea ment si te roaga frumos sa-l urmezi la sectia de politie, si te uiti asa la el, si ii spui, tine wai 10 lei, dute si bea o cafea .... ;) si totul se rezolva .... :)

P.S. totusi prefer comoditatile, si intimitatea deplina.
 
groparu;153799 said:
hm.. cand tzi s-a intamplat? eu prin 2003 a trebuit vreo 50 lei sa le dau ca sa-mi dea pace...



Ei, tu mult ai dat, eu am dat in 2005 .... ;) exact 10 lei si l-am rugat sa ne lase in pace sa continuam, dar clar ca nu am mai continuat ..... :D

am facuto si in mare, atunci cind pe mal la vreo 10 metri stateau vreo 30-40 de colegi de ai mei din banca inclusiv contabilul shef ...... :D

Si pe malul iazului cind restul prietenilor mincau frigarui ..... ;) si inca veneau sa ne invaleasca ..... :D

Draga ex-partenera daca citesti mesajul asta sorry, dar nu pot sa ma abtin sa nu scriu, ma umfla risul cind imi amintesc ..... tineri si nelinistiti eram ..... :D
 
pt mine e mai palpitant in tren..zgomotul ala..oricine poate sa intre in orice moment..oate controlorul...
am facuto shi in cishmigiu in capitala..dar nu e asha mishto...
 
Back
Top