sex..in locuri stranii

in oficiu in plina zi cind umbla lumea pe coridoare si mai bat la usha ta ,nici nu banuiesc ce se intimpla akolo desi este un fenomen foarte frecvent "sa o faci la serviciu" :D ,desi voi totzi stitzi de asta :)
 
Codrin;163176 said:
Da. Si niste lubrifiant bun ca sa incapa toti trei-patru deodata. :super:

si daca nu incap tati deoadata, atunci sa faca un trenuts, adica unul inaltul .... :)
 
oriunde ai faceo, conteaza placerea ... dar cel putin pentru mine cel mai romantic e noaptea pe malul marii.... senzatii dulci sublime... care nu poti fi comparate cu nimic...
 
pe malul marii e foarte romantic... si senzatiile sunt foarte stranii dar in acelasi timp si foarte frumoase... pentru ca pe de o parte ti-e frica sa nu treaca cineva pe alaturi si pe de alta parte uiti de toti si de toate... am facuto si in padure... am mers cu iubitul in doi la iarba verde si ... restul e secret :)
 
in padure de conifere e f fine...lumina solara practic nu strabate crengile si se creeaza o atmosfera de semiobscuritate + mirosul de pin sau brad relaxeaza
 
ieri seara in viceu la restaurant cinez cu mirosuri orientale spaziu putin scomod de tot dar finalul super cind vii in doi odata nu e nimic mai cool
 
kristinca;175411 said:
oriunde ai faceo, conteaza placerea ... dar cel putin pentru mine cel mai romantic e noaptea pe malul marii.... senzatii dulci sublime... care nu poti fi comparate cu nimic...


Vorbesti de pe pereti ... Noaptea pe malul marii inghetsi in 15 minute daca stai culcat pe nisip, nu mai crede tot ce arata in filme ...
 
Umbreon;175448 said:
Vorbesti de pe pereti ... Noaptea pe malul marii inghetsi in 15 minute daca stai culcat pe nisip, nu mai crede tot ce arata in filme ...

nu vb de pe pareti... crede-ma... nu ai cum sa ingheti, pentru c anu o faci toamna, cand e frig si e vant mare... e foarte frumos, mai ales daca partenerul de langa tine este unul de incredere si cu care va cunoasteti nu de o luna sau doua...
 
intro camorca pe scari vreo jumate de metru patrat ca era chear greu de intrat si lumea umbla pe scari .... posibilitatea de a face ceva era doar pe la spate ....
 
kristinca;175462 said:
nu vb de pe pareti... crede-ma... nu ai cum sa ingheti, pentru c anu o faci toamna, cand e frig si e vant mare... e foarte frumos, mai ales daca partenerul de langa tine este unul de incredere si cu care va cunoasteti nu de o luna sau doua...


Vara , noaptea , la mare , ingheti in 15 minute intins pe nisip. Povesteste altcuiva fanteziile neimplinite :)
 
mami....m-ai facut sa rad...vise... am uitat de foarte mult de vise... nu mai sunt un copil... visele au ramas in trecut... acum e doar iubire si momente de neuitata traite de iubitul meu cu care suntem de aproape 4 ani impreuna...
 
Back
Top