SeXul - Fruct sau Seminta a unei relatii?

creator said:
Pe draqu, nifiga, o sa te uiti la cele bune si o sa te consumi muscandu-ti coatele :lol: ..

daca citeai toate temele lui NaE aflai ca nu poti nici macar sa-ti lingi coatele, daramite sa le si musti :D

mey creator, sint un baiat cre refuza sa devina barbat pt a le face pe plac unor femei virusate.
si eu nu am zis ca femeile sint inferioare, asa credeau unii greci.
femeile sint doar diferite pentru ca sint construite altfel.
de cind ma stiu am trait in compania fetelor/femeilor (dar nu sint afemeiat, nici efeminizat). e linistitor sa traiesti printre fete, dar despre vieatza si aventurile ei pe planeta noastra tot cu barbati ma regasesc vorbind. doar ca de prietenii mei baieti ori m-am despartit geografic ori nu m-au putu urma preferind mediocritatea sau comoditatea.
 
:)

Cand avem 15 ani mama mi-a zis :
- Rellutsu mamei, nu cheltui mutsi bani pe fete shi, cel mai important : Nu te culca cu ele din prima seara.
Am ascultat totul foarte atent, iar dupa ore jumate mi-am tras-o cu o tipa mai mare ca mine cu 6 ani, o presupusa chelneritsa(c*rva regiunii).
Dupa o saptamana yi duceam flori shi cred ca eram moral pregatit pentru a o linge yn 3.14zda. Inca peste 3 zile ma gasesc cu un cutsit yn mina gaurind scurta ei din piele...Frumoasa mea shi-a gasit alt florar.
Ideea e ca ceea ce capetsi ushor, ushor pierzi. Potsi sa mergi la Second-Hand shi sa-tsi cumperi haine de 10 lei , iar a doua zi sa le pierzi, n-o sa-tsi para rau...
Daca ynsa ai economisit 2 luni ca sa-tsi iei perechea de blugi favorita, vei fi foarte atent cu ei...
Deci, daca sexul tsi se da de la bun ynceput, la cea mai mika cearta se duce totul dracului...shi n-o sa-ts para rau...
Daca, ynsa, pentru o noapte de dragoste plateshti cu yntylniri, plimari, bani, emotsii, lacrimi shi bucurii...e altceva.
Unii yshi baga tot sufletu' yntr-o relatsie, altsii p*la...Voi singuri alegetsi ce vretsi...
sanatate...
 
Back
Top