shi afara ploua ploua....

linar

ciocoholika
....afara e urat...brrr....a venit toamna rece....m-o apucat jelea....imi e trist...

topicu ista e despre jele....:D....
 
solara, cand am vazut ca ai raspuns la topicu asta care e un nonsens pana la urma...credeam ca ma certi:D....pt faptul ca l-am deschis:)))

pai..nush ce ma fac...ma mut in Jamaica:))))

voi ce faceti cand va apuca jelea?
 
Jamaica ? tocmai imi cautam okelari de soare ... Ma iei cu tine ? :D
 
da sa mai fie shi ceatza ap vashe ash sari in sus de bucurie... ador vremea asta... prefer mai frig decat mai cald...
 
saraneth tu te-ai obisnuit cu vremea din UK...asta e altceva...eu iaca..am mainile tot timpul reci...dar daca e frig afara ap cu totul inghetz....
 
Cand te-apuca jalea de la vreme, se zice ca-i bine sa te misti, sa faci miscare in spatii bine luminate, sa fii in general cat mai activ. Daca te bagi sub plapuma si astepti sa treaca, te simti mai rau.

Pe ceata si semiintuneric, pe strazi goale, imi place sa conduc. Parca ma duc spre lumea cealalta :D E aproape hipnotizant. Daca mai esti si putin obosit, intri in transa imediat.
 
E chiar beton sa conduci in aceste conditii, aici sunt de acord. Mai ales daca mai si ploua. Dar nu as spune ca prefer linistea...
 
solara;151011 said:
Cand te-apuca jalea de la vreme, se zice ca-i bine sa te misti, sa faci miscare in spatii bine luminate, sa fii in general cat mai activ. Daca te bagi sub plapuma si astepti sa treaca, te simti mai rau.
da, ai dreptate solara...ieri dupa munca...am fost la sala...am facut niste exercitii...am ras cu amicii de acolo...si deja era alta atmosfera in sufletelul meu:D...dar in Jamaica tot vreau:)))
 
" m-am zaiepit de asa friguri. Si in general anul asta e cam haios de tot cu pagoda. Ba ploi peste ploi, frig peste frig.
 
In Bucuresti cateva grade cu +, dar la mine in cartier nu s-a dat drumul la incalzire... De cand n-am mai injurat cu atata imaginatie!
 
Si in Franta frig ..Cred ca erau vreo 15 grade dimineatsa ,am inghetat ^^
 
haha...15 grade...tu amu fr3zy iti bati joc?...la noi sunt vreo 9 cred....vina aici si te incalzeste:na:
 
La mine in fac daca dimineatsa e temperatura mai joasa de 5 grade nu vine jumatate de torent la cursuri ...
 
La noi dimineatza e frig dar dupa orele 11 cam pana la 16 umblam in tricouri... Diferente mari in timpul zilei. Poate saptamana viitoare incepe frigul pe bune.
 
Back
Top