si eu vreau sa ma ingrash..:((

rocsy16

New Member
am aproape 16 ani si totushi sunt cea mai slabutza din gashk mea..si logic k ma simt penibil cand vad k si altele mai mici k mine arata mishto..asa k vreau si eu retete de mankre kre sa ma ingrase cateva kg...mi s-a spus sa mananc gogosi... :crazy:
 
Hm.... eu anu ista implinesc 18... si am 46-47 de kile..... si 1,70 cm.... (kiar ieri m-am masurat..... si dimensiunile mele sunt 80:65:90 :oops: ) :D si pentru mine nu este o mare problema.. eu manync mult.. dar asta e.. nu ma ingrash....... si kiar cate o data ma bucur ca-s mai slaba deoarece nu-mi bat capul cu diete.. si tot felu de .... kestii........... si "probleme" cu care se infrunta majoritatea fetelor.... :crazy:
asha ca rocsy16 nu-ti bate capul ..... e mai bine asha..... :wink: :crazy:
 
pentru acei care vor sa se ingrase........ nu va trebuiasca fiti asa si mai departe cum sunteti ca tare o sa mai plingeti cind va veti ingrasa, ca sa slabesti la locum cum erai e foarte greu si tare multe eforturi trebuie sa depui, acei slabuti bucurativa ca suntetui slabi e doar asa de bine
 
eu tot dzyc asha... ca e cam periculos sa-tzi doreshti sa te yngrashi... ca nu se primshte, nu se primeshte, pe urma batz shy nu te ptoz opri... rocsy, pune fotka ta pe forum shy noi o sa-tz spunem daca dorintza ta e yntemeiata sau nu...
 
[K], da de mine ce zici? tre sa ma ingrash..... ?
cum am mai zis mie mi-e totuna..:) dar sunt curioasa ce zic altzii..:)
 
iaca....de-am shy pedofil m-o facut..... sa-ni tai venele sau sa ma arunc sub troleibuz, nish nu shtiu... da nu am cerut yn privat ci yn public s-o arate...
Meta, eu vashe am auzit ca greutatea tre sa shie egala cu ynaltzimea minus 110 unitatzi....
 
aha, si asa eu-s mai slaba cu 7 kile. fignea...depinde de mai multe.

apoi pe langa ceea ce esti, mai esti si exhibitionist. :lol:
 
nu asta de-am pre di tat! exhibitzionist? de unde? pana unde? cu si m-am facut vinovat de titlu ista? neeeeee, asha nu se mai poate de continuat....Arina treb pedepsita... shi ca shi, da iaca am facut candva un test, shi cica am ynclinatzii sadice.... asha ca bereghisi!
 
ma miram eu.... cu capu di paretzi, chefir, vre sa slabeasca figioznaet pentru shi... se dushe de rapa sociedadu nostru....
 
fetelor nu va grabiti sa va ingrasati caci dupa sarcina precis o sa doriti sa slabiti, asteptati putin si veti vedea
 
16 - 17 - 18 .... citi ani ai pina la sarcina? caci majoritatea fetelor pe la 20 nasc deja deaceea nu fi atit de sigura de caea ca pina la sarcina ai inca mult!
si apropo nu importa cite kg ai daca ai pe cineva care te adora precis nu i va fi rau de aceea ca esti putin mai slabutsa ca altele fete , totul va veni cu timpul - si inca una fetele mai slabe arata mereu mai tinere ca acele care acum, cum tu ai spus, arata misto! caci kg acumulate pe parcurs nu se evidentiaza la ele atit de mult ca la celelalte ...
fii sigura ca esti cea mai frumoasa si cea mai dulce fiinta de pe pamint - si totul va fi bine!
 
Back
Top