Sirb+Oby... new realities

Martini, gynduri despre tine si poezia scrisa de honey, prietena mea

Why should I feel for you this way?
Since you’re not mine… never will be
How should I beg you here to stay?
With me… a whole eternity
Why should I dream this night again?
That you are mine, my destiny
Will all this ever have an end?
It’s simply slowly killing me…

Why should I call your name now through?
Since you don’t even hear me
How should I prove my love is true?
And that’s how it will always be…
Why should I be in love with you?
And wait for you to feel the same
It’s not a dream that can come true
Though baby, u don’t have the blame
Why should I feel for you this way?
Why should I dream this night again?
Why should I call your name now through?
Why should I be in love with you…
 
oooh, putain..intreaga filosife..apropo, aceasta notiune am invatat-o si la seminarul asta

the butterfly effects means a lot to me...

orice gynd,miscare,actiune schimba intregul sistem mondial... orice gand shimba sensul miscarii... orice actiune iti schimba viata..asa ca cat nu te-ai ruga la dzeu (iertare), oricum totul depinde de tine si de ceea in ce crezi!
 
ajea ajea :opreste:
true
le-ai intrerupt sirul de intrebari - raspunsuri care chiar daca sunt personale par interesante :)
sa nu mai interferam...:rusinat:
 
dictionar, ne nada lea-lea... odata ce-shi expun gandurile private pe un forum public, deja nu mai poate fi vorba de bagat nasu yn treburile lor, da?

achileuss, care shir de intrebari daca deja de o saptamana la tema asta nu s-o scris...
 
pentru asa teme exista chat, messanger, skype... nu-i neaparat sa iti dezvalui relatia pe un forum public... pe nimeni nu intereseaza.
 
adrenalina , vad ca pe tine te-a interesat, odata ce-ai deschis aceasta pagina, si sunt sigura ca ai si citit :). E problema lor ca au ales sa scrie si pe forum :) ii incurca cuiva????

Saraneth putzin ai dreptate ;)
 
sincer dictionar nu am citit mai nimic... am intrat pe tema din alte motive... nu ma interseaza povestea de dragoste dintre cei doi... cel putin ma irita aceste expuneri in public... si a deschide teme numai de dragul de a deschide teme nu este deloc pe placul meu...
 
pai, e parerea ta referitor la aceasta chestiune. Si in plus e liber oricine sa deschida orice topic vrea si cum vrea, atit timp cit se respecta niste reguli, iar aceasta nu se abate de la regulament, nu? Cine vrea citeste, cine nu vrea nu citeste si este liber oricine aici sa-si expuna parerea, in caz ca vrea :)
 
exact asat este si problme... ca toata lumea considera ca poti sa deschzi ce tema vrei unde vrei... orice libertate trebuie inteleasa ... dar sa faci anarhie, scuza-ma asta nu mai este libertate... forumul are o destinatie foarte clara, de accea a aparut ca forum si nu s-a facut chat... si poate ar fi cazul sa se inceapa sa se faca o anumita diferentiere... nu vad necesitatea de a deschide sute de teme pe acelasi subiect... parac era My diary... putea colo sa se destainuie, nimeni nu ii interzice, dar nu invada tot forumul cu chestii care nu ar trebui sa intereseze pe nimeni.
 
adrenalina said:
forumul are o destinatie foarte clara, de accea a aparut ca forum si nu s-a facut chat...
ce se intelege prin destinatia clara :D? Daca se poate mai desfasurat , poate citesc si altii si se mai lumineaza.
Da eu nu vad care-i problema ca o deschis mai multe teme, poate a crezut ca sunt 2 probleme diferite, si poate nu a simtit ca pot fi ''bagate'' impreuna.
Daca adminii cred ca s-a incalcat vreun regulament atunci se poate de sters, nu?
adrenalina, eu propun sa lasam tema in pace si sa nu mai vb mult, caci vad cum tu vei spune ca e chat, dar eu itzi voi spune ca nu s-a incalcat regulamentul si ca e forum public si nu e nevoie de cenzura, si in plus nu esti tu moderatoare la acest subforum :D
 
exact dictionar, o vom lasa balta si dupa ce va veni regulamentul veti dori sa vorbiti, dar atunci noi nu o sa mai vorbim... :)
 
adrenalina said:
exact dictionar, o vom lasa balta si dupa ce va veni regulamentul veti dori sa vorbiti, dar atunci noi nu o sa mai vorbim... :)
adrenalina , ia mai de la egal la egal, s'apu shi daca esti moderator ( :ciuvak: )...
 
eu de la egal la egal am vorbit, dictionar... tu ai adus in discutie regulamentul asta faimos... asa ca nu vad de ce te superi acum...`
 
Back
Top