Slipknot--The sublimanal verses

soad nu e trash-metal!exclus!
ai ascultat macar candva Slipknot(ultimul album, mai ales)?
lirycs de exceptie...
 
eu ma alatur celor care ii lauda pe Slipknot =))
tare prikolinaea formatzie...
shi ultimu album rupe rau de tot :rock_liv: :rocknrol:
 

Hey maggots care sustine ca SlipKnoT e kkt, m-ar bine ati asculta mai intai si dupa aia va dati cu parerile


SlipKnoT forever


watching The Blister Exists:crash:
 
iaca mie mi se pare kkt mare si eu chiar i'am ascultat :crazy: vashe tat rahatu ista de numetal de pe mtv tre de ignorat :evil:
 
cu kkt nu sunt prea deacord, oarecum fiecare cu parerea lui, dar mai intai ar fi bine sa asc cateva melodiii si dupa aia sa-ti dai parerea despre o trupa. Sunt de acord ca pe mtv baga tot felu de kkt, dar printr kkt-ul ala poate sa mai vezi ceva CoB, Immortal, In Flames s.a.m.d :)

daca esti blacker, logic nu are de unde sa-ti placa nu-metal sau alt kkt-uri :)
 
ok, eu prima data aud de immortal la mtv :lol: si nu'i problema de blacker, ne blacker, este oleaca de bun simt care nu'mi permite sa ascult cracaleti care se farama pe scena, gen slipknot. linkin park etc....
 
deobicei la mtv rock ziua nu vezi doar la alternative si rockultura care e dupa 22
si inca ceva nu ar trebui sa compari rahatul de LP cu SlipKnoT, sunt genuri diferite, ar trebui sa vezi ceva concerte live si dupa aia sa spui care se farama pe scena



Code:
"Fa ceea ce vrei"
 
Io slipknot am ascultat, nu mult, dar cred ca e de ajuns ca sa-mi fac o parere despre ei 8) ... negativa 8) ...
zopy :naroc:
IMMORTAL LA MTV :wtf:
 
Daca serios eu ascultam Slipknot cind aveam 8 sau 9 ani, atunci am facut progres de la Limp bizkit la slipknot, asha ca eu cred ca slipknot e o muzica p\u copiii, asha ca GROW UP! :D
 
Muzica pentru copii se canta la Povestea de Seara :)
Ultimu album e mai su.x decat celelalte, dar anyway e bunisor daca il asculti mai mult :) Sunt si piese bune.
 
Nu spun nimik contra lor, chiar le spun maladets! P\u stilul lor de muzica ei is bravo, dar mie nu-mi place stilul lor de muzica! :(
 
ai dreptate cu ultimul album, gen Stone Sour
dupa parerea mea IOWA & S/T sunt cele mai reusite, cu totul alt sunet

Code:
Everybody hates me now, so f.u.c.k. it 
Blood's on my face and my hands, and I 
Don't know why, I'm not afraid to cry
[/quote]
 
Unicele cintece care oleacutsica imi pplac de ei este :
1 iowa - my plague
2 Slipknot - wait and bleed
3 vol 3 - am uitat cum se numeshte! :lol:
 
Back
Top