Sondaj!!!

ce ai tu vampirule cu romanii?
eu tin cu Steaua din diferite considerente:
1. Acolo a jucat Marius Lacatus ...
2. Antrenor e Pitzi, care imi place foarte mult
3. au avut si au multi tipi talentati, exemplu Ciocoiu, Trica, Danciulescu, Rosu, Serban
4. asa imi vine mie la inima....
 
alias sunt roman, locuiesc in Romania si voiam sa stiu daca voi, moldovenii urmaritzi si campionatul nostru amarat. :smile:
 
ma vampirule cu cine tii? nu-mi si numai ca esti giulestean....
cat despre campionatul vostru "amarat' este "privibil"; din moment ce al nostru nici nu este televizat..... :smile:
 
Eu tin cu Rapid pentru ca e singura echipa din Romania care la ora actuala are vreo sansa in cupele europene! FORZA RAPID!!!
 
de Rapid sa poate zice multe: ca este o echipa mediocra care traieshte pe banii lu' Copos shi care a cashtigat shi ea campionatul dupa mai bine de treizeci de ani, se comporta mediocru pe teren sta numai yn aparare , doar cynd mai au shi ei noroc shi stupiditate se mai duc pe contraatac, jucand cu o echipa gen Sportul Studentesc , asha cum juca Zimbru cu PSV...
A facut de rushine Romania piarzand dubla mansha cu o echipa gen Sconto , pe care Zimbru a rupto yn patru nu de o singura data, etc.
 
uite aici ai dreptate.. cu toate ca Copos am intzeles nu ii mai sponsorizeaza...
Steaua e cea mai @nobila@ echipa romaneasca, asa ca Forza Steaua!.
 
nimeni nu o zis ca Copos nu mai da bani, el numai sta undeva yn umbra.. Da ce face , noi nu prea o sa shim , doar putem sa ne uitam la puncte...
 
nici una.... :(((((((((((((((((((((((((( :zzz:

daca am sa fiu miliardar am sa-mi fac echipa Inter Bucuresti / Chisinau :P :ciupos:
 
Ha!! Steaua de azi e echipa? Echipa din steaua ca din coada canelui matura...
Nu am avut posibilitatea sa vad meciul de sambata UTA - Steaua pana la capat, insa prima repriza s-a terminat cu 1-0 pentru UTA.
Shi ce mai joc de campioana facea steaua, de rasul gainilor.

FORZA DINAMO! :ciupel:
Steaua :trupus:
 
la "Procesul Etapei" de la Pro TV duminica asta peste 50 % din telespactatori cred ca Steaua va retrograda... nu stiu daca s-a mai ntimplat asa ceva ... campiona retrogradeaza.... :)
 
Nu-mi vine sa cred! Ion tu esti?
Ai injis :)
A pierdut 2-0 Steua si Dinamo a ta tot o pierdut 2-0 de la Otelul
(a dat Gurita 2 goluri)
 
Bion toate respectele :) Forza Dinamo!!!!!!!!!
de ce tin cu dinamo. nu stiu exact. pana in 200 nu prea stiam de alte echipe din romania decat de steaua. eram stelist ca numai de steau stiam, o vedeam in champions league si gata. acum de cand invat in romania m-am atasat mult de dinamo. imi place istoria clubului, imi plac cel mai mult suporterii. desi mai sunt rezerve, dar fata de tzigani sau aurolaci nici nu ai ce compara. imi plac personalitatile fotbalistice pe care le-a dat dinamo : mircea lucescu, cornel dinu, ionut lupescu, andone, rednic, si multi altii. de fapt is doua echipe mari in romania Dinamo si Steaua. Rapidul, poate si din considerente politice e un fel de second hand. in plus bazele rapidului de acum tot dinamovistii le-au pus. dau nume M. Lucescu, M. Rednic, R. Lucescu, D. Lupu, chiar si Copos a recunoscut ca fotbalul l-a cunoscut in Stefan cel Mare.
Forza bianco-rossi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
p.s. un rezultat demn de tinut minte steaua-DINAMO 0:3 !!!!!!!!!!!!!!! :ciupos:
 
Eu nu-s nici stelist si nici dinamovist. Vreau doar sa-ti amintesc un mic detaliu
din partida tur de campionat de anul asta Steaua-Dinamo (asta ca sa te atasezi si mai mult)
In repriza a doua era plin careul stelist de seringi infipte in gazon (care zboara pe distante lungi din galeria lui dinamo). Asa ca lasa tu balada despre suporteri - prin comportament unii dinamovisti sunt mai rai ca tiganii.

Ma bucura faptul ca in sferturile din cupa s-au calificat Poli Iasi si Bacaul.
 
Back
Top