Sondaj!!!

fratele meu, am scris acolo ca mai am ceva rezerve vizavi de comportamentul unor fani. in orice caz am fost la un meci Steaua-Dinamo, primavara asta, am stat chiar in galerie, asa ca... iar raspunsul tau e clar ca tii cu steaua. nu trebuie sa-ti fie rusine de echipa ta, chiar daca e ciuca batailor. :ciupos:
 
Eu ti-am zis un caz real, amu fa ce vrei cu el, poti sa crezi ce vrei dar nu poti
sa-mi dai sfaturi - pastreaza asta pentru 'fratii tai'. Din raspunsul meu ce mai este clar -
poate-mi spui si marimea la pantof, istetul nostru?
 
Ghine ca pot :P
Eu nu ma uit la "Procesul Etapei" si alte circuri in direct, privesc doar meciurile (cand am ocazia), nu-s asha de initiat ca netale bade Sasha in chestii de milioane cu jocuri cumparate samd.
Se pare ca "blat" e cuvandul "dejurnyi" la romani, cum ceva referinta la subj.
Ma rog, fiecare cu fluturii(valetsii) lui, totushi IMHO Dinamo - Rulezzzz! :rock_liv:
 
Da, recunosc, ma predau, m-ai convins!
Uite ca toata presa huuieste de meciul cela, parca e al doilea Ceahlaul,
au fost 4 cartonase rosii pentru timisoara. Si macar ca au jucat in plus,
era 2-2 pina in minutul 90. Si tu zici in gura mare ca dinamo e tare?
Mai uita-te si la meciurile obisnuite(nu doar la derbiuri) si-o sa vezi cum joaca de obicei Dinamo si Steaua - seamana mai mult a doi calici in campionatul ista macar ca sunt pe locurile 2 si 4. Sau tu traiesti cu trecutul? Eu n-am nimic impotriva ta ca suporter, da nu te umfla in pene te rog, pentru ca nu e cazul, asteapta sa joace echipa bine si pe urma o sa ai tot dreptul la replici: Dinamo-rulez, Dinamo-forza.
 
pai

pai sa vedem: m-am nascut in bucuresti, am copilarit in crangasi si giulesti si deci ar trebui sa tin cu rapidul, ei nu, nu tin! ar trebui poate cu steaua o echipa comunista, fosta scuzati, care a avut rezultate reale si poate fi numita reprezentativa pentru istoria fotbalului romanesc !ei nu , nu tin nici cu ea! sau poate dinamo, mi-e scara de cainii astia rosii de dinu, de toti de acolo , de echipa si de nume! nu , nici intr-un caz! concl: n-am cu cine sa tin! :D
 
Back
Top