Spiru-Haret

mi se pare ca orice scoala cit de rablajita n-ar fi ea are biblioteca macar pentru manuale. tu Irrincik, abijashti cu totul "spiru Haret" poate ar e el viceuri bespant, da` trebuie sa aiba biblioteca
 
dragi copii, in urma ultimilor mele investigari pot sa anunts ca Spiru Haret are biblioteca, si inca una tare buna.
 
Da? CA eu pur shi simplu nu shtiam... :D Da' daca spunetzi ca inca foarte buna, apoi sa am iertare ca am fost asha de ignoranta... :D
 
am auzit atitea pareri despre Spiru Haret, da' vreau sa stiu si eu cine dintre persoanele care au scris cite un raspuns la tema data invata in aceasta institutie.
 
eu inca invat la spiru si sunt ffoarte mandra de liceul meu si sincer imi pare rau ca in curand va trebui sa plec :( plus toate mesajele rautaciose sunt de la invidiosii din alte licee.de ce?pt. ca spiru are elevi capabili si mai ales tare prietenosi(ca mine :lol: )
 
Si eu invat. Imi place mult. Pozitia fizico-gografica ii buna. Alaturi Patria, Marat, Andy`s daca vrei sari gardu si dai mana cu voronin.
Cine o stie pe Serpu?
Ea ne-a fost diriginta. Slava Domnului ca am scapat. Credeam c-om duce pana la urma ca dansa.
Cei care invata/au invatat la SP ce credeti despre ea?
 
ati avut mare "noroc" cu serpu:)
diriginta nu mi-a fost, dar am avut-o ca profa pana am absolvit si daca stii din ce parte s-o asculti iti dai seama ca poti invata multe lucruri, de exemplu cum sa fii "naglyi" pana nu se poate.
 
Am avut-o pe Miron ca diridinta, o profa la nivel inalt.

Insa mi-e tare dor de obsedatul omulet din cabinetul 313 cab. de franceza.

Who remembers Cristea??? :o
 
Va pot spune o chestie despre Spiru Haret: e incomparabil cu coruptionismul de la Eliade.

Am auzit ca baba Rita de la cantina poarta manushi ( respecta regulule sanitare) :sa bem: Ura fratilor!
 
Da in ce clasa ii Cobzaru a tau? :gizmo:

Scoate vre-un catalog din anticamera, shi gaseshte-i telefonul.

Vezi shi-i prosta!

Eu asha faceam po crainei mere :crazy:
 
Salutar fratilor!!!!

Shi eu cindva am invatat la Spiru Haret...un lucru pot sa spun:e liceu puternic!!!
Am avut lectii cu Serpu shi permanent era prezenta la lectii, venea de fiecare data!!! rar cind lipsea !!! ma intrebam oare n-are shi alte treburi de facut??? shi tare ni-era v padla sa ma pregatesc pentru romana!!!! dar asha este viata trebuie shi iar trebuie!!!!
Dar de fapt Serpu era cea mai puternica profa de romana dupa parerea mea!!!! am avut ce sa invat de la ea shi mi-a fost apoi usor shi la facultate!! cu literatura romana!!!
Mai preda Serpu, sau Cristea????
ok
Bafta celor care mai invata in acest liceu!!! :wtf: :zzz:
 
Traghedia fratilor:

Cristea a plecat :rocknrol: , a plecat shi gigantul profesor de educatie fizica: Ciocanu, iaca sha, am intrat sa ma padilesc cu pierderile pe care le sufar de 5 saptamini. :dj:
 
Wow shi trebuie sa va fie ghine ca o plecat gigantul prof de educatie fizica..ca tare ma enerva el cind faceam lectii cu el!!!! :lol:

Predateli rodini a scris

Traghedia fratilor:

Cristea a plecat :rocknrol:


Nu-mi vine a crede!!! :crazy: :zzz:
[/code]
 
Back
Top