Sporturi extreme

NUKE

New Member
Traim intr-o lume banala... totsi merg somnoroshi pe drumuri... pe nimeni nimik nu il mai intereseaza... iar seara cind se culca in pat... se gindeshte trist... oare ce am facut eu pentru a-mi merita viatsa? oare imi traiesc eu viatsa din plin? oare ma bucur de tot ce ea imi poate oferi?!
 
salut guyzzz

Sunt BB din Bucuresti.
Am gasit cu greu forumul asta. :oops: sunt foarte interesat sa discut cu cineva care face parte dintr-o echipa de paintball din Moldova.

Am auzit ca sunt super echipe aici care joaca in liga Rusa si vrem sa le invitam la un turneu in Bucuresti.

Daca stiti pe cineva, astept un raspuns de la voi.
Nu stiu cat de des reusesc sa intru asa ca puteti sa-mi scrieti pe mail la:
traian.paicu@paicucons.ro
 
da snowboardingu e socotit ca sport extrem? bah ce-ash vrea sa traiesc yn muntzi....vre-o catziva ani sa ma satur de zapada shi snowboarding.... daca nu ma satur e ok....dar ymi place foarte mult..... n-am fost la munte niciodata, shi sper sa repar gresheala asta anu ista, shi am de gand s-o yncep cu scandura de snowboard.... prietenii mei zic ca eu ys nebun shi o sa-mi rup totul... da nie ni-i paralel.....
 
nu practic nici un sport extrem dar pot considera profilul meu de activitate la serviciu foarte extrem cind tre sa dovedesti intrun timp scurt la diferite intilniri si atunci nu mi se mai dezlipeste piciorul de pe accelerator, cei drept intro zi am intors auto pe acoperis dar... miau dat altul.
 
Back
Top