stabilim si realizam scopuri

Arina

solutia
deja este o tema cu scopuri... dar are alta directia.
aici eu ma gandesc sa stabilim si sa realizam scopuri de diferita amploare.
ca le zicem in loc public poate ne obliga moral sa lucram mai mult la indeplinirea lor...
ziceti ce scop aveti si ce faceti pentru a ajunge unde vreti si cand ajungeti, tot ziceti, ca sa ne bucuram si noi :p

unul dintre scopurile mele este sa am teza de licenta in varianta sa 95% finala pana pe 25 martie.
planul tezei l-am aprobat. am vazut ce pot utiliza din tezele de an din anii precedenti si acum citesc material nou...
 
intr-o luna sa recuperez temele pierdute din semestrul doi de la cursurile cisco...
intr-o luna sa citesc Thinking in Java shi Thinking in Enterprise Java...
 
in trivinta la teza de licenta
iata azi dimineata... am selectat material potrivit din precedentele 2 teze si le-am bagat in teza noua... au iesit 65 de pagini :confuz:
vreau azi sa le scot la printer si sa le citesc saptamana asta....sa vad ce tre de schimbat, ce de scos, de adaugat etc. lunea care vine... vreau sa ma duc la coodronatorul meu si sa-i arat ca lucrez :D
 
Sa iau admiterea si sa intru la fara plata,pana acuma asta e cel mai mare scop.
Concertul MM am inteles ca e in iunie,p-atunci eu o-i fii ocupata cu afurisitul asta de bac,asa ca asta sterg de pe lista,la fel si Rolling Stones :(
 
apu di asta sh te'am intrebat :D
amu dzi'mi zona unde s'o inregistrat cele mai mici temperaturi :)
 
Bai,nu-mi controla tu cunostintele mele de geografie... daca vrei sa arati ca stii mai multe ,ne intilnim si stam de vorba!
 
vik-ing;164730 said:
Sa iau un loc la olimpiada republicana la geografie-daca reusesc scap de un examen de BAC!!!!!!!!
Cum e olimpiada republicana de geografie?un fel de nationala?daca te pregatesti de bac inseamna ca inveti geografia Moldovei,nu?Eu o invat pe cea a Romaniei,da e afurisita rau...
Succes la olimpiada,sa ne zici si noua daca ai obtinut un loc bun :)
 
Back
Top