Steaua, mare performanta mare!

Victor Dragan

New Member
Steaua, mare performanta mare!

Ce yiceti de Steaua care a eliminat, in cupa UEFA, cea mai buna echipa din anul 2004. Este un nou inceput pentru fotbalul romanesc? Sa speram ca da. In orice caz, aseara Steaua a jucat fantastic!
 
Victor Dragan said:
Steaua, mare performanta mare!

Ce yiceti de Steaua care a eliminat, in cupa UEFA, cea mai buna echipa din anul 2004. Este un nou inceput pentru fotbalul romanesc? Sa speram ca da. In orice caz, aseara Steaua a jucat fantastic!

de ajucat a jucat bine :-) dar pana la un inceput nou mai au ei inca mult de alergat :-)
 
Bravo STEAUA !!!!!!!
Au jucat super, da shi norocu o fost de partea lor, si clima tot de partea lor !
Meciul o fost foarte interesant, chiar o meritat de privit..
vedem mai departe cum vor juca cu Villareal... :-? :)
supporterii Stelei is tare nebuni, aseara m-am convins de asta.. :)
 
Villareal va juca fara doi oameni de baza: Argentinienii Juan Riquelme si Diego Forlan. Primul a fost eliminat aseara in meciul cu Dinamo Kiev, al doilea nu are drept de joc pentru ca jucat deja in Champions League cu Manchester United. Per total, Valencia, chiar daca acum este in criza, este mai buna decat Villareal. Si la capitolul vedete si la capitolul putere finaciara. Steaua trebuie sa speculeze lipsa celor mai buni jucatori de la Villareal. Cred ca daca va juca asa cum a facut-o aseara, are sanse reale sa ajunga in sferturi.

Forza Steaua!
 
stai oleaq, Villareal daqa o cishtigat Dynamo Kiev, inseamna ca joaca bine ! Dynamo Kiev nu-i o echipa tare levaya, au shi ei nishte jocuri bune..
tzin minte meciul Dynamo Kiev - Real Madrid, unde Dinamo liber cishtiga, numai ca s-au lasat..
asha ca Steaua cred ca acasa mai are sanse, dar la Villareal maxim o egalitate pot sa obtina..
 
Bravo Staua!!!!

Pacat ca n-am putu privi meciul. Cineva stie cum se poate de privit meciurile pe internet? Vrea neaparat sa vad urmatorul meci cu Villareal.
 
meciul a fost aminat din conditii proaste metereologice ( zapada pe stadion era de pina la 15 cm ) si meciul se va juca pe 16.03.2005 ! adiqa myine !
ForZZA STEAUA !!! :)
 
da, Steaua o batut si un gol, da era offside :) in rest o fost multe sanse de gol, prin care Steaua difapt o aratat ca nu prea au experienta in cupele europene si nu prea pot ei invinge asa echipe.. ;) deshi cu Valencia o dovedit contrariu..
Villareal in deplasare nu a pierdut ultimele 3 meciuri in UEFA si era cam clar ca nici pe acesta nu au de gand sa-l piarda..
la Villareal acasa, cam slabe sanse sa faca ceva, poate Zenga mai face ceva intre timp, nishte schimbari in aparare..
 
Mai baetei, ce-i cu voi, ce asta-i echipa?
Pe Valencia in spania o bateau la moment in campionat toti cui nu era lene, chiar si cei mai slabi, Villareal nu-i mai departe. Asha impresia ca nu ati vazut meciurile.... tare mult haz o fost. Am privit la lucru, am aici un suporter inrait al stelei, apu chiar si el se matere po ciornomu.
Bravo lor ca au ajuns pana aici, dar cu asa joaca idiotica... nu se mai compara ei macar cu acelash Dinamo Kyiv sau Shakhtar Donetsk. Au de mynkat inca multa chifle cu chefir.

Dinamo 4ever! :P
 
Back
Top