Stronghold

Da mai prikolina avea sa shiba daca te puneu pe tine pe un continent shi tu macei iti fashei de la topoare din piatra la automate cu laser 8) :D
 
3D

super joc de actiune de strategie, mi-a plcut mult muzica povestea desfasurarea actiunii un joc pe care l-am dus la bun sfarsit si as fi vrut sa nu se termine! :D
 
..

Pe mine acest joc ma captivat pina cind am trecut toate nivelele.. Dupa asta am uitat de el de parca nici nu a existat.. Intr-un cuvint am pierdut interesul fata de el.. Nu stiu daca ma intelegeti..
 
Wai tu potsi sa deschizi un forum cuz numele "chaturi" shi graieshti acolo, da noi aishi graim de Stronghold. 8)
 
NOrmal ca cind treci joaca cam pierzi interesul in ea. Daca serios eu inca nu am avut timp sa o trec , caci am mai multe jocuri in PC si ma joc in toiate simultan , dar Stronghold e o joaca foarte fine ! Mi-a placut mult , cit despre cheaturi ... hey , asa e usor sa treci orice , dar dupa ce treci joaca poti sa te prikaleshti si cu ele ! Eu am incercat , e Fine !
 
MIe cel mai tare mi-a placut coloana sonora...
Eu am jucat versiunea engleza.. si mi-a facut mare placere sa aud modul in care vorbeau englezii mai inainte...
Plus ca are ceva special... sagetile nu omoara din prima... si nu nimeresc...
intr-un cuvant... e natural...
 
Back
Top