suris...

una e interiorul shi cred ca asta nu are nici o legatura cu celelalte, ceea ce iese din interior nu interactsioneaza cu exteriorul ptr ca liniile sunt pre puternice, shi sunt foarte diferite...
 
Dar de ce n-am discuta in ce masura interiorul e legat de exterior?
Chiar sa nu fie nimic?
Oricum se shtie ca starile cele mai ascunse omul shi le tradeaza fara sa-shi dea seama prin gesturi aparent nesemnificative.
:tocilar:
 
exteriorul ascunde interiorul
in sua de exemplu oamenii zimbesc la orice strain care trece pe strada
de ce in moldova daca incerci sa zimbeshti cuiva, se uita cam chiorish la tine
sau
io fata, merg pe strada shi sa zimbesc permanent, shi sa ma uit la cineva tot zimbind, un baiat,
el ar crede ca vreu sa-l agats(anin).



<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: Cubano pe 2001-10-19 12:29 ]</font>
 
BAi shi fresh suntets tucma ni se umfla cheptul de sperante shi buna dispozitie :smile:
shi fructele astea ini aduc aminte de casa
shi de toamna aurie ....tare nice , cand mergeam cu parintseii shi cu Bmw-ul la cules la struguri shi ii zrdobem shi-i puneam in cada , ce miros ....hmmmmmmmmm da, alte vremuri , acum ai shansa sa-ti ramaie dintii pe fructul din plastmass :razz: !
 
mdiasssa
bune ginduri ai tu , n-am ce zishe : )))))
da lana ca o sa ajunga shi timpu cind o sa te mai duci, adica viatsa nu se termina aici, o sa mai ai shi alte posibilitatsi sa te mai duci sa culegi poama, poate cine shti ai sa culegi portocale sau banane cu bmw z3 sau z8
:grin:
 
parca deamu vad:

de ici rasare soarele peste dealuri din spate, in centru ii un drum tipic betonat moldovenesc - drumu ii traversat de ratuste, shi in spatele ratustilor se vede un Bentley Continental nou nout negru metalic....

deasupra mai aruncam si vintul cum ridica frunzele aurii in aer.
 
sau poate facem pista de aterizare in spatele
Wc_ului din lemn shi cu Boingu coseshti jumatate de sat :smile:
Discutiile astea ar trebui sa le includem la tema Optimism ....nu alta @:)
 
Back
Top