Taniusha va fi a mea!

RaduMan

Member
N-am agatat-o inca pe Taniusha in schimb m-am apropiat de cea mai buna prietena a sa, Victoritsa, cu care am stat azi in banca la engleza... miine sper sa ma apropii mai mult si sa le intreb de ce-s nedespartite, acolo unde se duce Taniusha, acolo merge si Victoritsa (sau invers)... bineinteles tzinta e Taniusha , cea mai sexy si frumoasa fata din torentul nostru...
vreau totul sa decurga fara emotii, asa ca mai bine sa fiu dus de val atunci cind v-a avea loc procesul de agatare... in cele din urma Taniusha va fi a mea... asta sper!
De ce ma tem? De ce mi-i frica sa ma apropii de dinsa? Aveam si inca am asa mari emotii incit pina acuma preferam sa ma prefac indiferent... acuma insa trebuie sa ma apropii, n-am incotro, Taniusha va deveni a mea, caci atitia shakali in jur care au pus si ei ochiul pe ea, dar va fi a mea, n-o las pe ei sa puna laba pe dinsa!
 
Am I missing something? Se pare ca Radu e un user mai vechi si extrem de popular :)

p.s. Arina!!! Tu cind vei fi a mea?
 
da, Otilia, Radu e un erou din epoca antica.
hai sambata sa fiu a ta :) si cu Pisiulea... in trei sa ne avem!
 
Hai simbata, ca ultima data cind ne-am vazut, eram prea multe si cu galagia copiilor, nu ne-am avut pe deplin..
 
Otilia, ma intelesesem cu Pisiulea sa mergem la sport sambata... poate mergem mai multe... ar fi vesel.
 
mergem..gasesc eu niste bani, mai fur de la parinti din buzunare, ca-n vremurile bune! Dar, sa nu ne abatem de la tema. Taniusha va fi a lui.punct.
 
Bai, tzie iti tre un blitz krieg de-amu. Nu e aceeasi tipa de asta toamna ?

Nu ai avansat chiar deloc de atunci ?
 
Atrage-i multa atentie, fa-i complimente, fa-o sa se simta deosebita. Apoi, intr-o buna zi, ignor-o sau fii mult mai distant. Merge 100 %.
 
Otilia;164628 said:
Atrage-i multa atentie, fa-i complimente, fa-o sa se simta deosebita. Apoi, intr-o buna zi, ignor-o sau fii mult mai distant. Merge 100 %.
tu tot asha faci?


radu, da tzie-tz tre asta? care nafig emotzii? radu, ie-te-n maini, shi-i mujik odata? de 5 ani de cand scrii pe forumu ista shi tot nimic concret n-am auzit de la tine... haide odata bucura-ne cu ceva! emotziile dor, nu tre emotzii... hai ca berea ashteapta!
 
Back
Top