Taniusha va fi a mea!

nu mai este nici o tristetse, amintirile sunt timpite , dar tristete nu prea este .... totul e SUPPPPPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :)
 
of, of, of... ce romantica discutie... va rog nu mai continuati, ca amush o sa va trebuiasca voua servetsele :D

ps: ce ii aia ironie, porcusor? :D
 
adrenalina;167332 said:
of, of, of... ce romantica discutie... va rog nu mai continuati, ca amush o sa va trebuiasca voua servetsele :D

ps: ce ii aia ironie, porcusor? :D

Ti e prea greu sa intelegi adrenalina... definitiile sunt complicate... in fine, esti femeie:D... treci la colorat carti pentru copii!
 
in fine, eu cred ca e totul clar cu taniusha se poate de inchis tema .... :D :D

Porcushor, eu nu-s femeie, poate imi spui mie ce e aia ironie ??? :)
 
stiam ca porcii nu au pic de creier :D folosesc termeni din auzite, dupa care se eschiveaza cu niste "iornii" prea ieftine ca macar sa fie cata de cat observat...

pt: a eschiva il gasesti in dex :D
 
iulik;167337 said:
eu cred ca e totul clar cu taniusha se poate de inchis tema ....
Ce e clar?
Taniusha inca nu e a mea!
Dar e a nimanui... din fericire... deocamdata... sper
Ce sa fac?

Nimic nu e clar pina cind, tema nu trebuie de inchis

PS: azi mi-a dat beep Mariana, probabil pentru a-mi aduce aminte ca miine e 8 martie, dar eu n-am de gind s-o felicit... nu stiu de ce
O vreau pe Taniusha!
 
Da de ce Taniusha e a nimanui? Se tot dezbate de sacali in speranta ca Radu va face la anu primul pas. Radu, nu dormi, ca daca e fata hot, nu asteapta ea mult timp
 
RaduMan;166970 said:
PS: voi aicea totzi sinteti noi ori cu nickuri schimate? in afara de Sventlana si Piggy nu mai recunosc pe nimeni... ce mai faci Sveta, cum in Italia?

Iaca ii soare si-am descoperit eu cum la metrou nu te controleaza nimeni de bilet si pot face mare economie...De dumneata k sojaleniu rar mai aud
 
Mai Radule... chiar nu stii cum se face? - Take girl, kiss girl si gata.
Daca-i place de tine nu va avea nimic impotriva, daca nu... ce poate sa-ti faca? Iti trage o palma, iti dezbate cativa dinti - nimic deosebit! ;) lol
 
Back
Top