Te uiti sau nu?

Melania

Moderatoare sexoasa
La care dintre ritualurile de frumusete (fie de ingrijire) ale fiintei iubite va place sa asistati?

- cand isi piaptana paru?
- cand se rade pe picioare?
- cand se makiaza?

si de fapt va place sau nu?

si aceasi intrbare pt fete? Va place sa vedeti cum barbatelu vostru isi aduce organismu in ordine?
 
si inca o intrebare.....
pt baieti....

cel main des va vedeti partenerele makiate....ce gand va trece prin cap primu atucni cand o vedeti fara makiaj?
 
Mirabela Iucu said:
Imi place cand se piaptana si-si aranjeaza parul in coada... :crazy:
:ciupel: :hahaha:

daca n-ash shti despre cine merge vorba, ap ash crede ca eshti lesbiana...
 
Nu-mi place cand o fata pune foarte mult machiaj pe dansa....
Imi place mai mult cand este fara machiaj, desi uneori si cu machiaj imi place foarte mult...depinde de dispozitie!
 
shi n-ar spune patzanii - fara machiaj, naturale, niau, biau - da pa liubomu cand fata e putzin machiata arata altfel shy la baietz le curje bashnea, altfel nu s-ar produce atata cosmetica... nu cred sa se fi adunat tatz anti-machiaj pe forumu ista....
 
Arina said:
ei, f**, si eu permanent sunt fara machiaj si tot nimeni nu ma iubeste :P :ciupos:

ap io dispri graiesc... ca patzanii fut capu ca iubesc fete fara machiaj... uai, patzani, iaca fata se jaluie, n-o lasatz yn voia soartei
 
da' cum mananca si uneori clefaie?
da' cum se scobeste in nas sau in ureche?
da' cum isi scurge cosurile?
si tot asa mai departe :crazy:
 
Arina said:
da' cum mananca si uneori clefaie?
da' cum se scobeste in nas sau in ureche?
da' cum isi scurge cosurile?
si tot asa mai departe :crazy:

aaaaaaarrrghh!
puke.gif
 
Eu nu zic ce e pregatit sau nu dar cred ca nu e pregatit pt. tipul asta de viata de familie...
 
vio said:
imi place in toate fazele cind e linga mine, si nu e nici un comp pe aproape, si nici cineva care se ocupa de programare sau ceva de genul asta :)
:ciupel:

io sa dzyc ca io-s levyi sau cum? :D
 
Back
Top