Te uiti sau nu?

Daca, e prietena mea, atunci imi place asa cum e :ciupos: , cind se scoala cu parul cifulit :D, si chiar ce nar face primesc asta ca pe un lucru oarecare :wink:
 
Femeia a fost facuta pentru ca sa fie admirata, daca e urata te uiti si te bucuri ca nu e a ta, daca e frumoasa diminetile, cand ea se scoala prima si tu te uiti ( ea nestiind ca e privita) la la mladierea corpul ei, la camasa ei de noapte ( oricum ii sta mai bine fara) care s-a mulat pe ea cand s-a aplecat sa-si ea tapuceii , cand se priveste in oglinda din profil din fata si ( aveam sa zic racom) stramba putin din nas, zambeste, apoi se dezbraca usor ridicand m,ainile in sus de camasa de noapte si atunci .... tu ca canibalu' pe ea si..... povestea este ca imi place eu sa-i mangai parul si sa il pieptan ......
 
.......

"da' cum mananca si uneori clefaie?
da' cum se scobeste in nas sau in ureche?
da' cum isi scurge cosurile?
si tot asa mai departe "


Ce capacitatsi au unii oameni sa ruineze subiectele :cry:
 
Eu doar citasem ce scrisese cineva pe pagina precedenta ......asha ca nu ah putea sa itsi spun ce avea in vedere acea persoana
 
asta eu cred ca am zis :lol:

da' cum se zice? eu de scurge am auzit :D

mai, am impresia ca forumul e plin de ne-oameni :D ce, voi niciodata nu va curatiti nasul si urechile? da' cateodata la unii poate sa mai iasa cate un cos :D
 
Draga mea Melania,
Totul depinde alaturi de cine te trezesti :). Sa facem un studiu de caz.
Sa presupunem ca eu as face cunostinta cu o domnisoara careia la inceput nu i-ar place de mine, poate chiar ar striga un pic si ar crede ca eu sunt un idiot. Se accepta :). Dupa care ar trece un pic de timp si lucrurile s-ar schimba un pic, domnisoara ar incepe sa zimbeasca si ar fi foarte draguta. Cred ca as primi o placere enorma sa o scot la o cafea iar dupa asta sa asist la o sesiune de pedichiura :D
 
Gunner said:
Draga mea Melania,
Totul depinde alaturi de cine te trezesti :). Sa facem un studiu de caz.
Sa presupunem ca eu as face cunostinta cu o domnisoara careia la inceput nu i-ar place de mine, poate chiar ar striga un pic si ar crede ca eu sunt un idiot. Se accepta :). Dupa care ar trece un pic de timp si lucrurile s-ar schimba un pic, domnisoara ar incepe sa zimbeasca si ar fi foarte draguta. Cred ca as primi o placere enorma sa o scot la o cafea iar dupa asta sa asist la o sesiune de pedichiura :D

Gunner minune,
dar daca dupa cafeau bauta, pedikiura facuta si skimbu de zimbete infantile ...fata isi da seamana..ca totusi El e atit de arogant, infumurat si de fapt nu merita atentia ei...
ce se ntimpla atunci?
 
dati sa va mai stric poftele...se zicea de pedichiura. apoi sa te uiti ce patsesc unii dupa pedichiura! iaka o femeie s-a dus sa-si faca pedichiura, la salon scump ma'sa-tat'so. se lauda ca asa ghini a fost. si peste cateva zile...piciorul nu incape in incaltaminte. s-a umflat foooaaarte tare. cu mult puroi. de-acum i-au facut a doua operatie la picior ca sa-i scoata porcariile. iaka la ce sa te uiti!
taieti-va unghiile acasa!
 
Melania,
In cazul acesta probabil s-ar intimpla urmatoarele.
Persoanele ar avea o discutie la telefon dupa care o persoana si-ar da seama ca a facut o greseala, ooops :) se mai intimpla. Si uite in aceste cazuri viata ar continua, s-ar anula pedichiura si bineinteles ca se va raci si cafeaua
 
Melania;107107 said:
La care dintre ritualurile de frumusete (fie de ingrijire) ale fiintei iubite va place sa asistati?

- cand isi piaptana paru?
- cand se rade pe picioare?
- cand se makiaza?

si de fapt va place sau nu?

si aceasi intrbare pt fete? Va place sa vedeti cum barbatelu vostru isi aduce organismu in ordine?

In sfirsit........ceva mai putin pervers pe forumul asta....mmmmmm....ma uit la ea cum se piaptana, dimineata...ah ce placere....chit ca nu e mare lucru.....oricum ador sa o privesc cind se piaptana, se machiaza etc.

Cind se rade pe picioare nu stiu, nu o face de fatza cu mine, insa la rasul DINTRE picioare o ajut eu, ea doar sta si......savureaza momentul......:)))
 
jerry_r;216669 said:
In sfirsit........ceva mai putin pervers pe forumul asta...., insa la rasul DINTRE picioare o ajut eu, ea doar sta si......savureaza momentul......:)))

luptatorul cu perversitatea
 
jerry_r;216669 said:
Cind se rade pe picioare nu stiu, nu o face de fatza cu mine, insa la rasul DINTRE picioare o ajut eu, ea doar sta si......savureaza momentul......:)))

Auzi...da' nu-i mai usor sa pui ceara "pe ea" si sa tragi cat poti de repede...si apoi ii dai un pupic, sa-i treaca lacrimile.
 
FogDucker;216871 said:
Auzi...da' nu-i mai usor sa pui ceara "pe ea" si sa tragi cat poti de repede...si apoi ii dai un pupic, sa-i treaca lacrimile.
da tu încearca sa pui ceara si sa tragi de pe piciorul tau !apoi sa mi spui cum e ?
pe picior nu între picioare !!!pe picior nu asha de tare te doare!cum între picioare...............:):):):):):):):):)
 
Back
Top