Tema dedicata unei persoane.

NaE

New Member
Stiu ca e contra regulior forumului sa deschizi o tema pentru o persoana...

Insa din pacate alte metode de comunicare nu am. Iar dorintsa de ai spune ceva ma macina in fiecare zi. :D

Mai pe scurt Tema ii dedicata celei ratacitoare si cautatoare de profunzimi in nimic si nimeni.....

Iar mesajul este: "CONTINUA!" :D

P.S. Sper din tot sufletu ca moderii si adminii sa inteleaga situatia mea... si sa lase ca scrisorica din sticla asta aruncata in marea virtuala sa ajunga la destinatar... :wink: Thanks in advance...

Sincerly yours, Nae Naescu 8)
 
NaE said:
Stiu ca e contra regulior forumului sa deschizi o tema pentru o persoana...

Insa din pacate alte metode de comunicare nu am. Iar dorintsa de ai spune ceva ma macina in fiecare zi. :D

Mai pe scurt Tema ii dedicata celei ratacitoare si cautatoare de profunzimi in nimic si nimeni.....

Iar mesajul este: "CONTINUA!" :D

P.S. Sper din tot sufletu ca moderii si adminii sa inteleaga situatia mea... si sa lase ca scrisorica din sticla asta aruncata in marea virtuala sa ajunga la destinatar... :wink: Thanks in advance...

Sincerly yours, Nae Naescu 8)


nae, eu unul nu pricep nimic din continutul mesajului tau din butalca asta de pivo scapata in canalizarea netului :) ma rog, poate scrisul tau e problema, sau poate vederea mea deja ma insheala. :)
ma duce gandul doar la un lucru ratacitor si cautator de profunzimi - ceva mai jos de braul meu :)

boboratacitorsicautatordeprofunzimi
 
bobo... tat ii corect... tema asta tre s-o Inteleaga doar o persoana! :lol: Amu dute de aici si lasa sticla sa pluteasca mai deprte... :lol:
 
trimitei acasa un buket de flori impreuna cu o scrisoare plina de sentimente.....fata ar trebui sa se topeasca vazind asa ceva..

sincer
 
Poate el n-o stie, dar o cauta sperynd ca pe aici se invyrte sufletul lui pereche.

Oricum nu intseleg ce vrea el sa spuna, asa ca cu siguranta nu-s eu. Si slava bogu.

Nae, succes!!!
 
vio super...ai scris ceea ce sau gandit jumatate din fete ce au citit mesaju lui NaE....

oricum tre sai tinem pumnii baiatului...finka face un lucru mare!!! curaj NaE
 
Melania said:
vio super...ai scris ceea ce sau gandit jumatate din fete ce au citit mesaju lui NaE....

oricum tre sai tinem pumnii baiatului...finka face un kucru mare!!! curaj NaE

Vezi ca uneori greshelile gramaticale fac lucruri mari! :lol: :lol: :wink:
 
da, corect ati presupus. Stiu doar ca-i de pe moldova.net ... nimik mai mult...

multumesc tuturor pentru sustinere...
 
NaE said:
Amu dute de aici si lasa sticla sa pluteasca mai deprte... :lol:

NaE , dar daca eu as pune un mesaj propriu in sticla ta in italiana , persoana respectiva s-ar putea sa inteleaga ?

M-am apropiat macar cu un val de dezlegarea enigmei ? :wink:
 
La moment mie greu sa presupun ... dar mai asteptam pe malul marii cu unditsa-n apa.. poate vre-o furtuna aduce ceva... :lol:
 
Important e sa nu fie vreo sirena , ca ce te faci cu o coada de peste in loc de pulpitze fine si scoica naturala fierbinte ? :crazy:
 
NaE said:
... dar mai asteptam pe malul marii cu unditsa-n apa.. poate vre-o furtuna aduce ceva... :lol:
Asta asa... ris isteric de un pescar total dezamagit... :lol:
Uite... mai bine fa un exercitiu simplu dar effectiv, care o sa-ti mareasca sansele la succes in timpul asteptarii pe mal...
descriere:
Exercitiul se face cu una din miini... dreapta sau stinga..
deobicei barbatii cu dreapta iar femeile cu stinga... asa energia psihica lucreaza mai bine... deci desfaci degetele palmii cit de tare poti si le indrepti spre fata proprie... asa ca degetul aratator sa arate spre mijlocul fruntii iar mijlociu spre virful nasului... acum, atentie asta e cel mai greu... mentinind aceiasi pozitie a palmei degetul mare il intinzi cit de tare poti spre centru capului... adica punctul ce se afla intre ochi... si cu in strigat nebun ca sa auda si vecinii: "Na boule!" repede stringi palma in pumn... :)
 
Back
Top