The best internet Browser ??

Iulik,fii sigur ca am deschis adresa indicata,dar nu asta am vrut eu sa gasesc,tu nu intelegi unele lucruri,eu altele.Shi nu te plinge ca te-am bruscat (cu toate ca nu-mi aduc aminte sa o fi facut,ca nu am facut gestul asta fizic,despre care vorbesti),dar daca vrei sa spui ca te-am ofensat,atunci,cu atit mai putin ai loc de plingeri ca tot tu ai fost primul care a initiat "batalia".
 
Всяко разно это не заразно!!
Dar in genere ma tsin de IE!! Pentru ca este standartu la Windoza shi nu-mi place sa gruzesc compu cu alte proge!! Nestkape este cool pentru linux!! Dar asta nu inseamna ca nu e cool shi pentru Windoza!!
 
Pe 2001-12-11 09:21, Eli a scris:
Iulik,fii sigur ca am deschis adresa indicata,dar nu asta am vrut eu sa gasesc,tu nu intelegi unele lucruri,eu altele.Shi nu te plinge ca te-am bruscat (cu toate ca nu-mi aduc aminte sa o fi facut,ca nu am facut gestul asta fizic,despre care vorbesti),dar daca vrei sa spui ca te-am ofensat,atunci,cu atit mai putin ai loc de plingeri ca tot tu ai fost primul care a initiat "batalia".

Eli, de dragul faptului ca tu esti inca incepator aici pe forum eu am dorit doar sa remarc ca ai postat un mesaj nu la tema, pute-ai cu usurinta sa deschizi alta tema si sa postezi acolo yntrebarea, la care ave-ai sa primesti raspunsurile cuvenite,
Eu nu am facut decyt sa-ti atentsionez faptul descris mai sus cu un raspuns tot nu la tema, sper ca acum ne-am intseles ???

Referitor la batalie, ce fel de batalie poate si vorba, suntem colegi de forum, aici nu am intrat ca sa ne "batem" ci sa dicutam, daca ai chef de bataie, atunci, cred ca stii tu unde poti so gasesti ....

Cele bune si sper ca macar de data asta m-ai intseles .... :wink:
 
Cum se spune ai facut faza cu ciinele cu coada intre picioare.Bravo pentru curaj ! Si daca sunt incepatoare pe forum,nu inseamna ca nu ma pricep sa surfez pe web,asa cum vad ca pretinzi tu !
Cele bune !
 
hmmm, tie iti trebuie vreo 2 chiseaore-n chept, pentru ca vad ca nu intselegi gluma...

Gata, aici am terminat discutiea asta ca mi se face greatsa deja ....

Mai ai ceva de spus, scrie pe privat, aici posteaza doar mesaje la tema ....
 
Dar in privinta browser-ului eu folosesc NetCaptor 6.5.0
Pe mine ma aranjeaza din toate punctele de vedere (multi-window).
 
Deamu lasati : ce s-o-nimplat s-o-ntimplat! Principalu sa nu sa se mai repete.

Parca oricare forumist de aici era la inceput la fel ca acum???


____________________Gandeste-te inainte sa te grabesti.....
 
Hei,apstudio,nu m-a gruzit nimeni,poate verbul asta ti-a fost tie repetat de multe ori si il folosesti fara a-i intelege sensul -nu-i nimic se intimpla.Eu nu sunt ca unii,foarte bizari care au peste mii de mesaje si care nu fac numic mai bun in viata decit sa stea pe calculator zile intregi.Tu ce stii altceva in viata decit sa scrii mesaje bizaroide si sa le dai altora posibilitatea sa te "gruzeasca" ??!
 
mdaaa, eli, eu am sa te pocnesc cu cartea "BUNELE MANIERE" in cap, ca tu sa nu faci atytea aluzii in mesajele tale...

Daca nu ai ideie de forumul ista, apoi mai bine nici nu arata cut de destept/a esti ....

Si apoi am spus, daca ai ceva la tema data de spus, apoi spune, daca nu, taci ...

Cele bune...
 
Oameni buni haideti sa nu ne certam pentru niste nimicuri. Toti inteleg ca uneori sunt perioade bune si altele mai rele cand omul are sau nu are dispozitie buna. Asa ca eu propun sa faceti un pas reciproc spre solutionarea cat mai rapida a acestui incident.

Iar acum despre browsere. Ma folosesc de IE, desi intr-un timp imi placea mai mult Netscape. Mie personal mi-a desplacut Netscape-ul anume din cauza tuturor chitibusurilor care cica exista pentru a-l infrumuseta. De Opera de asemenea m-am folosit, insa acolo se gruzeste totul extrem de mult.

Cam atat. Multumesc
 
Manix, bune indemnuri, dar ean citeste mesajele mele de mai sus, si vezi de cyte ori am venit eu un inrynpinare, dar din pacate fara nici un rezultat ... :sad:
 
Bravo,asistam la dubla faza "a ciinelui cu coada intre picioare ",mai,iulik,spune te pricepi cumva si la altceva in afara de a te plinge.
 
Eli, cu mesaje din astea ai toate shansele sa nimeresti in ignore list .... :wink:


P.S. Think about this ....
 
Eli...??? Tu shtii ca mai sunt shi mesajele private??
Daca brei asha de tare satsi aratsi cit tu eshti de 'deshteapta' apoi fao pe privat...
Unde nu dau peste tine...peste tat tu te anini :???: Ce sa fie asta oare?? Oare noi nu ne shtim a comporta sau tu??? Eu nu intseleg tu esjti invidioasa ca noi putem sta cu zilele la comp shi tu nu?? Shi apoi asta-i profesia me...ca stau la comp...mie imi platesc pentru asta...
 
Back
Top