TheProdigy

S3ndaL3

New Member
iaka ppl... am hotarit sa fak un prodigy party... shi ca sa se primeasca "the best" vreau sa vad ce propuneri, idei, intrebari avetsi...
shi daca intradevar este ppl prodigist :D

go! go! go! Prodigy 4 ever


IRCserver: Undernet
Channel name: #theprodigy
 
eu ys prodigist!
bay shi mai ascultam mai ynainte! shy amu nu ma dau yn laturi!
da une vrei sa fashi party?
 
oi mlea... am tarcit o data o vara intreaga sub o compilatie the best of Prodigy.. ascultam nonstop.. vin si eu. :D
 
opaa... iaka diam esti ppl prodigyst la orizont... the best...
ppl a si shibi undeva prin august (16-20) ku kit mai repidi a si obtsin noul album TheProdigy ap ku atit mai the best a si shibi...
iaka asha na... prodigy 4 ever...
sho-u a si shibi in Slon (Black Elephant) credki jiumati din bileti o sa fie la mini... shi a si fak sheva skidka... diam pintru shini tre di gindit... :)))
iaka voi mai dats sheva propuneri, idei...
 
skidka am sa fak pintru prietenii mei shi desigur pentru cei care intradevar is fani prodigy... sau cari ma va ajuta sau va contribui cit de putsin la cest prodigy party...
 
patzanu da tu shi contributie vrei??? eu am vreo 10 placaturi si toate albumurile pina la castbreeder inclusiv... si de care melodii ai vrea sa bagi la party? mai noi sau mai vechi...
of am fost si eu vreo 6 ani fan Prodigy... poate si acum sunt doar ca nu se cam aude despre ei... :cry: da la vremea lor patzanii au fost CrAzY FuNkY DrIvE
:tu_mori: :tu_mori: :tu_mori:
 
S3ndal3 nu ytsi fa griji... o sa fie de toate atunci... jali ka asha tyrziu...

iaq sheva... di shi nu ai vinit ieri ? ah?
era sa vezi kum misha doarme cu taziku` pe kap shi ku 10 sticle goale de spikushor lynga el (nu yntreba de unde ca shtii)

P.S. sa nu mai fushi ashe prostii ca shi aceea cu sauna... trebuia de gasit vre-una mai ieftina... da oricum... o fost da` best!!!
 
nero, am nevoe di DVD-uri sau poati MPG-uri (calitative)... albumele le am shi yo toate...

pe 16 august 2004 apare noul album Theprodigy cu minimu 11 piese noi...
acest prodigy party va fi dedicat anume acestui album... shi desigur pentru fanii Prodigy din Moldova :)

... di bagat a si bag inshepind di la I album pini la ultimu... caro4 o si shibi un calbas po polnii pragrame...
:rock_liv: :dj: :naroc: :rocknrol: :tucel: :sa bem:
apropo di Castbreeder... aista nui albumu lui Liam (Prodigy) dar a lui JunkyXL care a fost dedicat lui Prodigy
shi daca vrei sa fii la curent cu ultemele shtiri a formatsiei shi a membrilor...
http://theprodigy.ru
http://theprodigy.nl
sau pe IRC #theprodigy
 
am la univer v-o 2-3 vidacuri de-ale lor = smack my bitch up, voodoo people, start the dance....
 
eu is departe de casa da spuneti cynd o zamutiti sa shtiu dacca voi fi acasa atunci..
vreu shi eu
 
[K] shi fel di vidacuri? (in sens ca pe caseta video?) ...s-ar putea... dar daca totushi gasits DVD-uri... ar fi the best... daca cunoashtetsi magazine de DVD-uri. video, MPG-uri cu clipuri sau live concerte, sau kiar ceva din viatsa lor... spunetsimi...
 
ox2 said:
eu is departe de casa da spuneti cynd o zamutiti sa shtiu dacca voi fi acasa atunci..
vreu shi eu

16-20 august... depinde kind voi optsine noul album... albumul va eshi la iveala pi 16 august...
intrarea pentru cei ce nu sint acum in moldova, dar vor veni la Prodigy parte anume pentru el... vor intra gratis... (va fi nevoe de aratat biletul de avion sau ceva de genu asta :lol: )
 
S3ndaL3
:)
ei atunci viatsa kiar ii frumoasa!
iti arat tot ce vrei (in limita posibilitatilor)
:)
 
prodigy - treaba asta sta la baza modului meu de viata.. sunt un superfan, numai ca nu-mi inkipui ce sa fac eu la mega party'ul planuit..

eu muzica o ascult.. procesul si concluziile... totul ramine in mine :)

da' daca nu reusesc sa pun mina pe albumul now, sper ca se va gasi cineva care ar putea face un exchange.
 
gr8dude... credema ai si ai shi fashi... daki n-ai si vrei si sari in cap... ai si ti uits la videoclipuri, concerte live, viatsa lor, etc la ecran mare...
yo nu degeaba caut DVD-uri sau video... :))))
 
Back
Top