TheProdigy

ideea cu prodigy party e tare buna... poate macar asha black`u se va ridika la nivelul de odinioara...
jalko ka e asha de tyrziu... pt ca tokmai atunci multsi pleaka la mare sau la invatsat peste hotare.... dar cred ca daq tare va trebui... vor gasi ei timp pt asha ceva :p
 
NUKE Black-u treaba lui... noi principalu si nu lasam ka fanii Prodigy si "moara"... in legatura cu data am sa ma mai gindesc...dar oricum ash vrea sa fie shi albumul nou atunci... trebuie de demonstrat la ppl ca Prodigy a fost, este shi va fi... Prodigy 4 ever :D

iaka noi daki am gasi un proiector apoi asta ar fi the best (in arenda)
 
mdiaa... iaka ppl, am citic ultemele noutatsi despre Prodigy, shi nu kiar bune... albumul o sa apara nu mai devreme de 23 august 2004...
shi vreu sa aflu daca dorits ca sa facem acest party mai devreme fara noul album... shi apoi se poate de facut ^nca odata shi atunci (dupa 23 august) :crazy:
vreau sa fiu sigur ca vor fi doritori... va fi un show afighen^i
i-an sa videm shi dzishi ppl-u..........
 
ppl!!! noul album The Prodigy "Always Outnumbered, Never Outgunned" il putetsi deacum avea in format mp3... Uraaaaaa!!!

iaka aista show a si shibi... cu noul album...
nu shtiu cum voi da yo di-acum il am...
shi vrets shi voi??? h3h3h3 mdiaa...
da shota vad ki nu va interesadzi pi voi Prodigy party...
lana...
[/url] http://www.theprodigy.ru [/url] ...aishi gasits shi nou album
 
eu am 3 clipuri pe un cd si mai am vre-o 3 casete video... una e despre viata lor, pe celelalte sunt concerte, clipuri etc... nemaivorbind de postere :) eh, au fost timpuri...

dar noul albul il am de vre-o saptamina deja...
 
ok! zzzop... credka o sa am nevoe de casete... ca sa numai dai bani shi pe transcrierea clipurilor pe casete video...
yo te voi anuntsa cind voi avea nevoe de ele... fii la curent pina atunci cu noutatsile de pe forum... sanatati... :) Prodigy 4 ever!!!! Uuuhaaaa!!! :tucel:
 
2 S3ndaL3: da ai vorbit cu Black'u? esti sigur ca ei o sa fie deacord?
caci nu demult un prieten de-al meu a incercat sa organizeze acolo un drum'n'bass party, si directorul Black'ului a spus ceva de genul "la noi in club kislata n-a sa shii" :wtf:
 
zzzop said:
2 S3ndaL3: da ai vorbit cu Black'u? esti sigur ca ei o sa fie deacord?

zzzop da... yo inka din primavara am vorbit cu dinsu... shi acum nudemult... trebuie doar sa concretizez data... (in rest totul e aranjat)

mlin... shi n-am idei kind si fak...

prosto... ma gindesc ka daka o sa fak acum in iulie nu o sa se primeasca asha cum vreu eu... mie imi trebu Albumul (originalul) am intseles ca track-urile care le avem noi is doar demo versiunea... Albumul - original o sa difere mult... da la noi o sa apara tuma pi 23 august...

tu shi pareri ai? :) ai vri-o idei mai buna...
 
nu stiu despre piese daca sunt final versions sau nu, da in orice caz tre sa faci dupa 19 august, ca eu abia pe 19 o sa vin de la mare :)
 
15 octombrie... "The Underground Prodigy Crew" >>> BlackElephant

in sfirsit mult asheptata dzi... mdiaa...
 
Artist......: Prodigy
Title.......: Always Outnumbered Never Outgunned
Genre.......: Electronic
Year........: 2004
Source......: CD
Label.......: n/a
Cat. Number.: n/a
Release Date: 07-02-2004

Are cineva ? Nu ?!? hehe dar eu am ;)
 
cred ca am yncercat nu shtiu precis ... eu am facut un album Sepultura da unele le-am luat de pe mp3spy.ru da yni pare ca shy de pe delit am luat...
 
Ganz Pulemeot4ik said:
Artist......: Prodigy
Title.......: Always Outnumbered Never Outgunned
Genre.......: Electronic
Year........: 2004
Source......: CD
Label.......: n/a
Cat. Number.: n/a
-------------------

Are cineva ? Nu ?!? hehe dar eu am ;)

tsil pot da yo... + More Girls (remix la Girls... super)

daki vii la party tsil inscriu pe loc (a sa fie CD-RW)
 
Arina... la tot ppl-u... las si vini macar shi Voronin :) numa si si calbasiaski :) tu vii?
intrarea: 30 lei
cu flayer: 20 lei

More Information >>> http://blackelephant.md Radio: kissFM, RadioNova.... TV: MUZtv (joi, Prajitura cu Trotil), mai putets videa pi strada afishe... shi cam acestea



Vineri, 15 octombrie... BlackElephant... "The Underground Prodigy Crew"
 
Back
Top