Top Reviste Lumea PC

De ex. eu prefer PC World. Gasesc sfaturi utile si articole nu prea voluminoase.
Si nici nu e prea scumpa.

P.S. Pe site (pcworld.ro sau daca doriti in engleza pcworld.com) la fel se gasesc articole bune, cel utin asa i-mi pare mie.
 
ok, atunci schimbam putin topicul, ce surse IT & C (WWW, ziare, reviste etc.), si care sunt acestea (link-uri, bla, bla, bla etc.)?
 
Cunoaste cineva un forum specializat in domeniul programarii din Moldova unde e posibil de facut cunostinta cu programisti adevarati, intuziasmati, plini de viata si roditori, cu mai multa sau mai putina experienta de lucru etc. ?
 
da nu va rusinati asa, ca nu e nimic grav in a citi bloguri, noutati etc.
x-land.org , chiar e tot ce poti khama?! stiu ca cunosti site-uri si mai bune.
mai indraznet, mai indraznet copii.
 
elec3ic, daca vrei s-o faci pe clovnul, nu ai decat... shi in loc sa dai intrebari prosteshti mai bine ai pune mana pe google shi ai cauta...
 
khama;209694 said:
elec3ic, daca vrei s-o faci pe clovnul, nu ai decat... shi in loc sa dai intrebari prosteshti mai bine ai pune mana pe google shi ai cauta...

Da shi eshti asha rau, a? Eu aici am venit cu intentii pasnice sa vad ce prefera oamenii da tu...
Pe x-land.org sunt putine noutati de aceea si ziceam ca cred ca stii si ceva mai bun.
 
pentru ca la noi in .md nu sunt saituri/reviste specializate normale...
decat sa se chinuie lumea cu tradusul, citeshte linux.org.ru sau slashdot.org sau alte reviste specializate world-known...
 
Back
Top