TopMoldova

Toti zic ba unu ba alta...nu au cuvinte, nici nu reproseaza nimic, dar eu am ceva de la care sint inpotriva...vorba este de clipurile lui SpliTul, pina in ziua de azi nu stiu care este faza, oare de ce Radium le-ai bagt tu acolo?, ce sint filmate de el, sau doar niste aberatii de ale lui downlodate de pe i'net?...oare pot sa-mi bag si eu acolo toate segventele video de la care eu ma tirsesc de ris :smile: ...sau doar SpliTul are un mai mare access???...pls explica-mi si mie asta...:smile:



<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: TPABKA pe 2001-04-24 14:58 ]</font>
 
E cool dar din ce cauza s-a oprit
S-au nu mai ai spatiu :smile:
sigur ca ai asa ca ... actiuni
 
Sunt deacord :smile:

fara de odihna nu se poate dar si prea multa relaxare tot nu se poate fiindca te lenevesti si atunci ai numai de pierdut.
 
Parerea mea e ca site-u este SUPER !:) si trebuie sa participam la concursul organizat de Soros :smile:
 
da` ce concurs la Soros ...?
daca ceva,poate va ajut si :smile::) cu ce pot..cine stie..poate un incepator ca mine in design nu strica :smile:
 
iaca voi m-ati facut sa rid bine :hahaha:
va multumesc mult, insa ar fi nevoie de putsina critica... pls! eu va rog!

<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: radium pe 2001-05-14 13:30 ]</font>
 
Radium :mie in general imi place design-ul tau! tu shtii ... shi uite m-am chinuit oleaca shi mai mult shi m-am hotarit sa fac un site aproximativa ca al tau ... adica dupa design-ul tau shi cu un volum mai mare :wink: Deci in curind peste vreo citeva saptamini o sa intre pe birkoff@ourstudents.md shi acolo vei vedea ceva nou ... ceva cunoscut !
 
Radium ii taare clasnii situl. Eu imi imaginez dupa versia veche cind la mine mergea Flashu. Da amu shtii ca nu merge. DAr cred ca fine situl. Shi mai spunemi te rog un lucru. Este ceva bun in e-mailu de la Suntstudent.com :smile:
 
TNX pentru raspuns. Am intilnit e-mailu la mai multi useri si lam vazut si pe situ tau de asta te-am intrebat.
 
:grin:
cine verea sa ne sustina puteti pune bannerele date pe site-ul vostru :lol:
topbaner1.jpg
topbaner.jpg


<font size=-1>[ Acest mesaj a fost editat de: radium pe 2001-05-25 09:13 ]</font>
 
Back
Top