Toti la Chef !!!

Stanik

New Member
Hei lume!!! Luind in consideratie ca vacanta e o chesti foarte plictisitoare, eu am hotarit sa propun sa organizam un chef pina pe 1 septembrie...

Ce ziceti??? Astept propuneri... Unde si cind ???
 
Ma alatur , chef trebuie ! Daca se mai alatura cineva , ca sa iasa cheful cum trebuie , mai ziceti si ce bauturi consumati ! Iaka eu de exeplu consim bauturi racoritoare :lol: , bere , vodka , martini ! Cam nu o duc bine cu coniacu si lichioru , dar in rest e parca o.k. !
 
Bauturile... cred ca fiecare cu cei place...

Dar ar trebui de concretizat ziua si locul....
Eu ma gindeam la saptamina viitoare... tu ce zici???
 
se poate face o intilnire cu oamenii de pe forum in moldova in perioada 25 august - 1 septembrie daca se vrea :) so mai facut de vreo doua ori si in centru si odata chiar la zorzonel acasa asa cai posibil... daca najungem acuma la un rezultat se poate de dat anunt pe tot forumul si atunci om vedea om hotari si poate om face...
 
25 august este perfect, tre de gandit la loc si la timp - ar fi bine undeva la natura, poate si frigarui de copt. dar se poate si o varianta mai simpla, cum ar fi ceva tip Andy's. numai ca exista o precizare - ne intalnim sa bem sau sa bazarim?
 
Ma bucur ca ideea a fost primita...

Si eu sunt pentru 25 august...
Cit priveste ora... mai devreme incepem... mai mult va tine...

Zorzonel: Crezi ca bautura incurca discutiei ???
 
bautura blocheaza unele complexe si face chef de vorba. dar am in vedere bautura cu masura.

se poate de facut meeting si mai tarziu, nu e problema. poate face sa gandim la asta
 
Am adaugat un poll - ca sa vedem preferintele celor ce au chef de distractii....

Dar de ce zici ca e mai bine mai tirziu???
Eu ma gindeam sa incepem pe la vreo 12...
 
Eu cred ca 12 e o.k. Dar daca e mai tirziu , nici nu ma dau introparte de la aceasta idee , caci cum se zice pe 24 am un chef nebun si o sa fie greu de trezit !
 
Asa deci: 25 august 2002 la ora 12.00 se propune organizarea unui chef... locul intilnirii nu este decis... cred ca va fi ales luind in consideratie rezultatul poll-ului...

Ramine de vazut citi doritori sunt... la moment 5 perosane...
 
Chiar mi-ar fi si mie interesant cine va participa la Chef ! Dar la moment hai sa ne concentram asupra timpului si locului !
 
Baieti va spun eu ca la natura este cel mai interesant!
Mai ales ca daca mai ramai si pe noapte atunci in general este ceva extraordinar.... din punctul de vedere a romanticii mai romantic lucru nu este decat la natura!
 
Care Andy's ? Oameni , cei cu voi . Eu zic ca daca mergem , apoi mergem la natura sau in alta parte ! De Andy's sunt satul !
 
Back
Top