transferuri

Hurray!!!
art fi super sa-l avem shi pe Chivu in Londra!!! Eu cel putin voi fi in extaz total shi nedefinit...:)
 
ciofu said:
Eu tot is de parere ca Chivu ar face treaba buna acolo, si se potriveste echipei.

O echipa mai in forma decat Roma...nu cred ca exista acum in Europa ... Cred ca lui Chivu yi sta bine acolo unde e...si nu-i nevoie sa schimbe cluburile atat de des :roll:
 
o echipa mai in forma de cat roma nu-i acuma in europe??? de ce dara au pierdut data trecuta impotriva Milanului??? :wtf: :)
 
Da shi mie mi s-a parut ca e cam prematur pentru Chivu sa plece de la Roma... adica chiar daca aia nu-i platesc salariu, nu cred ca vor vrea sa-l vanda... in plus, ofertele sunt mai mici decat suma cu care a fost achizitionat Cristi de AS.
 
ei, nu mai cred ca vor accepta sa-l vanda pe Chivu pentru nimic, mai ales ca asta i-ar delua cu mult statutul de juctor de top...
 
Echipa italiana Inter Milano l-a cumparat ieri pe Ianis Zicu cu 1,4 milioane de euro, tranzactia urmind sa fie anuntata oficial astazi. Zicu urmeaza sa fie imprumutat de milanezi la formatia AC Parma, iar gruparea lombarda il va readuce pe “San Siro” pe brazilianul Adriano. De asemenea, la Inter ar putea juca, incepind din vara, Ciprian Marica, prezentat de italieni ca “geamanul” lui Zicu.

Evenimentul Zilei
 
Conductorii clubului Bayern Munchen i-au anunat intenia de a-l achiziiona pe fundaul echipei AS Roma, Cristian Chivu, informeaz site-ul "sportal.it".
Bayern a devenit campioana Germaniei cu trei etape naintea finalului de sezon. Juventus Torino, Internazionale Milano i Real Madrid au declarat c doresc s-l transfere, n var, pe internaionalul romn.
Gruparea roman nu a oferit nici un rspuns ofertelor venite pentru Chivu, deoarece ateapt s stabileasc antrenorul pentru sezonul viitor i s vad planurile acestuia pentru fundaul romn.

www.tvr.ro
 
Back
Top