tsigarile

DonVIper said:
cool... da ce tragedie ca eu nam vazut nici o tragedie :D
poate ca doar oxana nu avea tsigari si tot timpul cerea de la mine :D
:pimp:
DonViper tu ai plecat repede de langa noi deci nu ai vazut mai multe faze....
Este mult de lamurit... cred ca Arina ar putea sa spuna singura...
Don.... da tu nu mai divulga secretele... caci nu este frumos :)
 
eu de fapt nu fumez, de loc. fiin copil am facut ca si altii incercari, dar slava domnului, nereusite. insa iata ca vre-o doua nopti in urma am visat ca fumez, sau mai bine zis, fumam in vis...
 
ma aliniez linga zorzonel si spun si eu ca in copilarie am incercat .... dar nu mi sa parut asa de interesant si nu mi-a placut...... uite ca de atunci nu am mai pus tigara in gura...... sau daca si se mai intimpla apoi doar asa de fala
 
ei

cred ca am mai spus eu am fumat dar m-am lasat de mult de tot de vreo 6 ani si totul a fost dintr-o cauza spirituala si nu materiala! :)
 
victor deamu chiar o cutie astai prea:
  • in primul rind o fumat si oxana cu mine
    in al doilea rind cind mam dus eu au mai ramas vreo 8 tsigari :D
    :pimp:
 
victor stii cum citeodata cind ma mai enervez tre cumva sa ma calmez si de la asta deamu mam apucat sa fumez si deja imi este cam greu sa ma las de fumat :D
:pimp:
 
am mai spus-o ca ca orice copil care nu stie ce vra de la viata am incercat si eu porcaria asta,...... dar dupa cum numi-a placut ..... nu am mai indraznit sa pun tigara in gura.. iar pe linga astea mai am si niste principiii care nu-mi permit
 
Fumatul dauneaza sanatatii , si asta e un fact , dar uneori ajuta sufletul sa-l linistesti , si asta tot e un fact , dar daca poti sa te opresti din fumat cind vrei tu inseamna ca e o.k. sa te mai joci dea fumatorul , desi nu ca Don ... un pachet de Parlament in o ori oricum e mult :crazy:
 
Back
Top