tsigarile

priciom tut religia cu lasarea fumatului eu de exemplu tot nu prea vrau sa ma las de fumat eu daca vrau fumez daca nu nu fumez :D
:pimp: :pc:
 
Pai...
asta e un simplu motiv pentru care trebuie sa te lasi de fumat...
atata tot...

Stiti foarte bine ca mai sunt si altele (bine cunoscute)
 
daca itsi place sa fumezi nu ai de ce sa te lasi
nimeni nu poate sa te incurce pe mine au incercat o data sa ma incurce sa nu mai fumez da eu totuna am continuat sa fumez :D
:pimp:
:ciupos:
 
GYN_Tonic said:
Daca nu gasesti nici o motivatie gandeste-te din punct de vedere religios...

Am scris undeva mai sus ca pe mine m-au indemnat sa incep sa fumez niste viitori preoti :hehei:
 
in copilarie vrem sa fumam deoarece ne pare ca vom fi mai "crutye", dar cind cresti mai mare iti dai seama ca este numai o prostie cu crutiznaua asta :roll:
 
da daca cind esti copkil ti apushi di fumat di pont pi dupa casa la bunica sau prin gradina pi la tsara si pi urma nu potsi lasa??????????
exemplu viu:EU :wink:
 
Da eu prima tigara am fumat-o intra 8-a cu vara-mea chiar pe cuptior la myca si nu pentru krutizna, ci din curiozitate :-?

Da seriozno m-am apucat de treaba mult-mult-mult mai tirziu :ciupos:
S-o fac pentru ca asa vreau eu si n-are nimeni dreptul sa-mi sufle-n borsh :hehei:
 
eu tot din clasa a 8-a am inceput sa fumez, cind eram la liceu, pe urma in a 9a mi se pare ca iar am inceput si tot asa, am devenit un dependent de nicotina,
tin minte la universitate iam fumat probele de tutun ale unui priete, el trebuia sa sustina teza pe tutun, avea niste probe super bune, niste tutun prelucrat si nu era deal nostru, sa vedeti ce fatsa a facut bietul de el cind a aflat :lol:
 
IONIX said:
dar care-i adevaratul motiv pentru care fumati???? :wtf:

Da fara motiv de ce n-as fuma :hehei:

Fumez pentru ca asa vreau eu si primesc placere din proces :3man: :tat cum :
 
IONIX said:
da shi ti-o apucat?? :lol:
Dapudeja de mai mult de 2 luni nu fumez....am vazut cat de ushor ma pot lasa de fumat si am hotarat sa incep din nou sa fumez :) Mai ales ca plec din Austria in Franta...iar acolo in fiecare zi guleai cu baietii asa ca alt fel nu se poate :hehei:
 
Back
Top