un barbat ce nu stie ce este fotbal nu este barbat adevarat

Status
Not open for further replies.
off
fotbal... fotbal... asta e un simplu jok... ca shi basketul... rugby... hokey... ba chiar ca shi jocurile yn cartsi...
a fost inventat pt ca lumea sa se veseleaska... sa mai uite de problemele cotidiene... da in ziua de azi... a ajuns un simplu mijlok de a face bani...
da... chiar daca e rar... dar se mai yntympla din an in an un meci kyt de cyt mai normal... restu toate sunt trucate!!! ashe ca nu cred ca barbatsii sunt obligatsi sa cunoastac ce e fotbal... asha cum nu sunt obligatsi sa joace shah :ciupos:

ashe k nu va mai sfaditsi voi de la un JOC!! ... pt ca e o simpla recreere... o metoda de a pierde timpul... (fugarind ca un debil o minge de piele) :crazy:
 
Apu ynseamna NUKE ca tu nimic nu yntzelegi yn fotbal. Ar fi el acum o modalitate de a face bani, dar spectacolul ramyne spectacol, mai ales cynd joaca cei ce pot juca da nu eu, tu sau cei din Papua Noua Guinee :roll:
 
Sam said:
Apu ynseamna NUKE ca tu nimic nu yntzelegi yn fotbal. Ar fi el acum o modalitate de a face bani, dar spectacolul ramyne spectacol, mai ales cynd joaca cei ce pot juca da nu eu, tu sau cei din Papua Noua Guinee :roll:

shtii Sam, iaq eu sincer... nu intseleg de ce atita vilva in jurul unui simpu jok!!! :confuz: :detectez:
 
NUKE said:
shtii Sam, iaq eu sincer... nu intseleg de ce atita vilva in jurul unui simpu jok!!! :confuz: :detectez:

Daca vii cu asha yntrebari nu cred ca vei yntzelege argumentele pe care am sa tzi le aduc :roll:
 
ca raspuns la denumirea temei

84.jpg
 
norok la toti...........in primul rind fotbalul nici nu exista pe timpul lui Stefan cel Mare...asa ca cine a scris acolo......si nu are cum sal doara in cot...............da vreu sa te intreb Allias .......tu nimereshti macar mingea???.......sportul inseamna miscare...iar miscarea e sensul vietzii.............
Am spus shi eu tema asta ca incepator in moldova.net....dar vad ca.........nici numai spun........
daca ati juca fotbal ati sti ce placere primeshti cind joci.....dar nu cum spun altii.....alearga 22 nebuni...................daca nu va place fotbalul treaba voastra...........si gata.......
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top