un mic test (s ma [cenzurez] in acea persoana care nu intra)

animaluts

back from the dead
:demon:
mai pi scurt asa !
va pun o intrebare ( raspunsul corect il dau dupa 20 de mesaje- adica incercari de a raspunde )
"o fata la inmormintarea mamei sale se indragosteshte de un tinar necunoscut pe care l-a vazut doar o data..
peste 1 saptamina ea ishi omoara sora..
de ce ? " :roll:
 
Tinarul necunoscut de fapt avea un roman cu mama fetelor.
Peste un timp mama se sinucide caci afla ca tinarul o inseala cu una din fiice. Ca sa razbune moartea mamei, fata cea buna si cuminte o ucide pe surioara cea stervoznaia si isi pastreaza pentru dinsa pe acel tinar de care s-a indragostit.
 
:hahaha: voobshem testul acesta se da peste tot in SUA pentru a vedea daca ai inclinatii criminale, adica raspunsul corect este ca ea ishi omoara sora pentru a-l revedea ! politistii care dau acest la raspuns sunt alunga-ti di la lukru imediat ! :D :D
 
Mda...pacat ca nu am chef acum sa va analizez...insa promit sa o fac zilele urmatoare...pe voi v-ar fi studiat clar Cesare Lombrosso...si v-ar fi adaugat in studiile lui de criminalistica... :lol:
 
asta e o timpenie. solutia era mult mai simpla pentru gagica aia: trebuia sa astepte pina la pomana de o saptamina sau pina la parastasul de 40 de zile. :)

si de ce sa-i dea afara pe politistii care stiu raspunsul exact? cu atit mai bine, aia au mintea mai deschisa decit altii si intuiesc mai multe solutii pentru un caz de nerezolvat! eu nu i-as da afara!
 
Back
Top