Unde mergem sambata?

mmmro

New Member
Chiar daca diseara e Eurovision-ul, si deschiderea noului stadion Zimbru, vreau sa va intreb: Ce program aveti ptr ziua/seara de sambata? Locuri prin care iesiti?
Ce e interesant de facut weekendul asta in oras?
 
pt mine sambata asta inseamna pregatire de plecare..in europe :) asta inseamna ca voi vizita toate tipografiile in speranta sa gasesc vreo una care imi va scoate niste carti de vizita...dar uite ca si mama m-a sunat s-o ajut cu ceva..asa ca mai stau acasa si ma holbez in comp ..... "distractie placuta" azi cu eurovision
 
sambata asta eu ma duc frumusel acasa...cred ca ajung eu pana diseara si mai tin pumnii pentru ai nostri la Eurovision:D
 
groparu said:
dap' era si timpul... dupa 7 ani fara sa trec pe la dansii... :)
groparu, pe la cine sa treci, pe la dintzi :D ?

cite bortisheli ai? :D

eu ma bag sub plapuma acusika, si o sa privesc TV-ul :P pin va incepe se va termina Eurovision. Nu merita sa ies nicaieri, caci e frig si mai ploua din cind in cind :/
 
mmmro said:
Eu am reusit sa fac rost de bilete la Zimbru pana la urma.
eu am de mai demult, multumita unui amic. :)
la Eurovision ma voi uita in reluare/inregistrare...da' la votari ajung in direct sa privesc.
 
si eu ma voi uita la Eurovison, numai ca este programata adunare generala de prieteni... nu se poate sa nu amuzam impreuna de asa show... :)) dupa care avem o lista de vreo 2 filme la care trebuie sa ne uitam... ceai, prajituri si narghilea:)) interesanta sambata seara
 
sambata stau acasa sa termin proiectul care imi da o mare bataie de cap,iar maine imi iau zborul....o sa ma plimb cu un avion de vantoare MIG 21,sper sa fie cald.
 
Ieri a fost lansarea la Zimbru''.
Organizarea proasta la intrarea in stadion, doar 3 puncte de acces, aglomeratie mare.
Stadionul e micut,10000 de locuri, (si terenul mi s-a parut la fel, o sa verific azi standardele) dar foarte cochet, toate tribunele sunt acoperite, curat. Un minus pentru faptul ca in spatele portii tribunele tb protejate cu plasa. Alt lucru ciudat e ca scaunele incep cu randul 2, practic randul 1 neexistand.
In rest, totul ok. Nu cred ca exista in Ro un stadion la fel de frumos.

Sa ne auzim weekendul viitor!!!
 
Am cştigat la Vodafone două bilete la Depeche Mode. Problema este că nu mi place Depeche Mode. Să mă duc numai ca să mă duc...
 
dixy said:
Am cştigat la Vodafone două bilete la Depeche Mode. Problema este că nu mi place Depeche Mode. Să mă duc numai ca să mă duc...

erau cateva piese de Depeche Mode care-mi placeau..
 
Back
Top